Günaydın, iyi bayramlar! Eski bayramları özlüyor musunuz?

Günaydın, iyi bayramlar! Eski bayramları özlüyor musunuz? Küçükken daha mı eğlenceli idi, bu bayramlar sanki?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben çok özlüyorum. Eskiden bir ay öncesinden bayram heyecanı basardı bayramlığım nasıl olcak ayakkabılarım nasıl olsun bir gece öncesindede heyecan dan utuyamazdım hemen sabah olsun onları giyeyim saçlarımı yapayım ne güzeldi o günler.. Şimdi aman bitsede bir an önce gözüyle bakıyoruz ne heyecan ne bişey sormadan bir gün gibi

0|1
    0|0
    • Standart günden bir farkı kalmadı ki artık. Ama sorun bizde mi anlamıyorum. Yani büyüdükçe mi böyle oluyor, yoksa hakikaten eskisi gibi ziyaretler falaan olmuyor mu artık..

• Eskisi gibi ziyaretler olmuyor oda doğru ayrıca büyümenin etkisi var ama şimdiki çocuklarda yine bizimkisi gibi bir sevinç yok

• Ee, teknoloji çağındayız.. Oyun oynamak varken, zor geliyor gidip el öpmek!

En İyi Erkek Görüşü

• iyi bayramlar özlüyorum şuanki bayramların tadı yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende hala ayni heyecan :)
    🎀💕🎂🎈🍬🌷🌸🌹😂

0|1
    0|0
    • Tebrik ettim seni valla.. Ben en son 4-5sene önce heyecanlanıyordum.. Şimdi sıradan bir gün.

• İyi bayramlar :)
    Özlenmez mi :)

0|1
    0|0
  • özlüyorum :( simdi siradan bir gun gibi..

0|1
    0|0
    • Bildiğin sıradan bie gun ya.. Eskiden bayram dediğinde 7de 8de kalkar o heyecanla hazirlanirdik falan.. Akraba ziyareti vsvs. Şimdi ne gelen var, ne biz gidiyoruz. Keşke çocuk kalsaydık!

• Bayram çocuklara ya :)

0|0
    0|0
  • Küçükken daha eğlenceli.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...