Bayramda da evinize şeker toplamaya ufaklıklar geliyor mu?

İyi Bayram'lar herkese bu arada:) bir sürü ufaklık geldi

Güncellemeler:
Güncelleyim
Ops

0|0
31|16

En İyi Kız Görüşü

• Benim yaşadığım yerde çocuklar pek dolaşmaya çıkmıyor. Tek tük apartman görevlilerinin çocukları geliyor bazen. Geri kalanlar zaten ya memleketinde, ya tatilde...

Ama anneme 6 yaşlarındayken gelmeye başlayan bir ekip var. 20 yaşında oldular, hala hep beraber geliyorlar :) Annem sevgiden ziyade yaşla beraber artan harçlığa geldiklerinden şüpheleniyor ama hala tek kapısını çalan veletler onlar olduğundan, sesini çıkarmıyor:)

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Geliyorlar lanet olsun güm güm kapıya vuruyorlar tüm şekeri avuçluyorlar veletler gelen bir daha geliyor deli ediyorlar beni iyi bayramlar diyip şekeri bitiriyorlar :D :D

0|1
    0|0
    • Gelsin la ne güzel işte bize gelen bile yok artık çocuk şekeri bile almayı bundan sonra dusunmuyorum gelirse de misafir şekeri verecem

• Çocukları sev ki gelecek te ki bir kabir azabından kurtulasin onların her birinin Allah katında melek olarak düşünün o yüzden çocuk sevilmelidir sevgini göstermelisin

• @fernardo sevilecekler değil bunlar açık gözler on kez aynı çocuk geliyor bıktırdı yani gelmese daha sevineceğim evdeki şekeri yesinler gelmeseler memnun olacağım gelmesinler onların kabir abazından kurtaracağını sanmıyorum hepsi birer baş belası

Kızlar Ne Diyor 30

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 15

• Geliyo küp şeker verip gönderiyom

0|2
    0|0
  • Geçen sene geliyorlardı. Bu yıl gelmediler. Bide geldiklerinde şeker uzatıyorum para istiyor çakallar :))

0|1
    0|0
  • Cocuga bak yinemi fistik diyo

0|1
    0|0
  • hayır gelmiyorlar

0|1
    0|0
  • Geliyorlar ^^

0|1
    0|0
  • Onlar da şekerden bıktı para istiyorlar para verin ;:))

0|1
    0|0
  • Sirf bu hergeleler icin 1 kilo seker aldim. kimse gelmedigi halde..

0|1
    0|0
  • Allah herkesin bebesini korusun allah kimseye o acıları yaşatmasın. O eskide kaldı kuzum çocukları bayram günü kaçıran, tecavüz eden üstüne birde öldüren sapiklar olduğu surece artık şeker toplamaya çocuk neden gelsin. Toplumunun bozuklarini idam cezası getirip temizlemek gerekir o zaman suça kalkışan olacak mı?

0|0
    0|0
  • gelmezmı :D

0|1
    0|0
  • henuz gelen giden olmadi iyi bayramlar

0|0
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • geliyorlar

0|0
    0|0
  • Suriyeli çocuklar geliyo

0|0
    0|0
  • bılmem evde dgılm :D

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...