Kanımızdaki Orta Asyalılık yüzde kaçtır?

Anadoluya geldiğimizden bu yana diğer ırklarla bayağı bir karışmışız görünüyor. Çünkü birçoğumuz Orta Asyalılar gibi çekik gözlü ve dümdüz saçlı değiliz. Bence kanımızdaki ortalama Orta Asyalılık yüzde 10 falandır.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• turkler cekik gozlu veya mongoloid degildir... jean paul roux guzel aciklamis bu konuyu genetik antropolojik olarak... ermeni tarihci mettao da turkleri dumduz sacli degil birebir gormus selcukluluk suvarilerini.. yulida adi verilen orulmus onleri traslanmis uzun saclidir.. sarisinida esmeride var... tabiki karisim olmustur ama safkan yok dunyada lakin kazakistandaki gokturk mezarini ya da kurgani bulundu ordaki cikan esyalara bakin turk tipini net gorursunuz... bunu daha cok ortacagdan kalma kilise zihniyetli turcophobia tipler soyluyor siz turk degisilniz falan... malum etkin dokuntulerinin kim oldugu belli zaten... bu zamanda zaten genetikten once kulture bakacaksin... hala agaca adak baglayanlar var mi? nazarlik var mi? tahtaya vurma var mi? vb gibi asya geleniginden hadiseler var mi var.. anadolu turk yurdudur medeniyetiylede insaniylada... ulkenisinin ismiylede...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her ailenin farklıdir bizim ailenin genlerinde yok gibi ama😅😅

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• %25 falandır, sülalemde hem çekik gözlüler hemde zenciler mevcut.

0|0
    0|0
  • Kalmamıştır artık

0|0
    0|0
  • Ben bizzat dedemin Nogay olduğunu biliyorum. Ama babaannemde yok bu durum, annemde de yok. %25 lik bir Orta Asya genim var bu garanti.

0|0
    0|0
  • Düz saçlıyım da gözlerim yunanlaşmış.

0|0
    0|0
  • Sana kaç lazım

0|0
    0|0
  • Gozlerim cekik bende bozulma olmadi ℅100 :)

0|0
    0|0
  • Yahu cevre faktörü diye bişey var
    sen burada en az 900 yıldır varsınkac tane kusak gecmiş
    cevre kosullarına göre degişiyor işte
    Farklı boylardan biriyle evlenince tip de degişir
    hep aynı boydan mesela bir Türk bir Çinliyle evlense ve İngilterede yaşana tip yıllar sonra farklı oluyor

0|0
    0|0
    • Yok öyle bir şey. Norveçten 500 kişiyi alsak Senegale yerleştirsek ve o kişiler hep birbirleriyle evlense en sonunda siyahi mi olurlar?

• ispatla o zaman 900 sene bekle
      ben bekleyemem ama gördüklerim 900 sene sonra tdegişenler
      cekik gözlüler simdi daha cok cekikligi azalan tipler olmus
      kısacası sen kendi inandıgınla kal ben de öyle
      genetik okuyan arkadsın olursa bu söylemlerine güler ona göre

• Başka ırklarla bayağı bir karıştığımızı neden kabul etmiyorsunuz?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...