Kızlar bayramda eşinizin elini öper misiniz? Erkekler eşiniz elinizi öpsün ister misiniz?

Ben aslında öperdim ama bu bayram bir gıcıklığım tuttu elini uzattığı halde öpmedim 😏

0|0

En İyi Kız Görüşü

• O benim elimj opsun

0|0
    0|0
    • @SıradanOlmayanErkek kadini sozu yeri ne erkekte üstün değil cok ayri bakis acilarindayiz :(

• Senin ailende sorun yok, siz başka kültürle yetişmiş anlaşan bir ailesiniz.

Erkekler Ne Diyor 40

• Elimi öptürmem eli öpülecek insan kadındır. Çocuğuna bakar, yemeğini yapar. Bulaşığını yıkar, ütü çamaşır vesaire. En iyisi helalim deyip alnından öpmek. Daha iyisini düşünemiyorum çünkü.

1|0
    0|0
  • Gıcık 😃😄 şaka şaka, öpmeli (sin)

0|1
    0|0
  • Değişik tripleri sevmem. Elimi öptürmüşlüğüm var kız arkadaşıma. O öpünce ben de onunkini öpüp gel lan buraya deyip sarılıyorum. Ama uzattım mı öpecek! Başta dediğim gibi değişik tripleri sevmiyorum. Kuranda erkek, kadından üstün kılınmıştır. Çağımızı umursamıyorum

0|0
    0|0
  • Olsada olur olmasada

0|0
    0|0
  • El öptürmeyi sevmem gelsin sarılalım, el öptürmekte ne oluyor..

0|0
    0|0
  • annem babamin elini opuyor herhalde esim olursa oda benim elimi öper sanirim

0|0
    0|0
  • İstemem harçlık ister sonra şekerlede ikna olmaz 😃

0|1
    0|0
  • Elimden neden öpsün yahu?
    Neyse bayram günü masumane, yanaktan bir öpücükle idare eder öyle bayramlaşırım.

0|0
    0|0
  • öptürmem

0|0
    0|0
  • Yok ben onunkini operim 😊😊

0|0
    0|0
  • Bencede öpmeli

0|1
    0|0
  • Alnından ve yanaklarından öperim bu bayrama benle girdiği için

0|0
    0|0
  • ben opturmem

0|0
    0|0
  • El öptürcegimi sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Öp harçlık verim 🖐🏼

0|0
    0|0
  • Dudağını öperim eşimin elini niye öpeyim

0|0
    0|0
  • lüzumsuz ego kirliligi

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ne amaçla öpecek, hadi ana baba büyüklerin elleri tamam da, kadın kocasının elini neden öper, bir açıklık getir.

0|0
    0|0
  • evet öpeceğim olunca :))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 22

Yükleniyor...