Yillarca regl oldugumu sakladim?

Kulaga garip gelebilir ama evet, yaptim bunu ve hala yapiyorum. 13 yasinda regl olmaya basladin ve su an da 26 yasindayim. Utancimdan ise ablamlar dahil bilmiyor oldugumu ve hatta bana hormon bozukluklarimin olabilecegini soyluyorlar. Cemaatle namaz ve oruc konusunda cok buyuk bir sıkıntı yasiyorum. Cemaatle namaz kilindigin da kiliyormus gibi yapmak zorunda kaliyorum babam yuzunden. Sizce bu gunah midir? Cok kotu hissediyorum kendimi ve belli etmeye niyetim yok.

Güncellemeler:
Guncelle.

0|1
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında babanın bunu tahmin etmesi ve onun icin namaz konusunda sana birsey dememesi lazım. Ablanlardan saklamanı gerektirecek birşey yok zannımca. Hadi ramazanda olsa sahurda yalandan da olsa tutuyormus gibi kalkıp yemek falan yemen dogru bir davranis olurdu ama namaz konusunda yaptığın taklit sakıncalı bence. Ablanlara söyle rahat et derim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saçamalama ve lütfen canım bak bu doğal bir şey gözünü seveyim yani bak bizde oluyoruz biz de utanıyoruz ara da ama gizlemiyoruz yani annemizden sen neden yapıyorsun bu suç dğilki gerekli ve bir daha cemaate öyle katılma bilmiyorum ama günatır yani adetliyken katılmamalısın kabul de olmaz sanki ama tam bilgim yok ve söz ver bakim bugün annene söyleyeceksin bunu söz mü :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ailecek namaz kılmanız iyi.

http://www.yenikaynak.com/

0|0
    0|0
  • Sanırsın hamile oldugunu sakliyor soyle paylas cozum uretin birlikten kuvvet dogar beyin beyinden ustundur cozum cozumu getirir damlaya damlaya göl olur denize düsen yilana sarılir yani.

0|0
    0|0
  • Din işte bunları yapıyor utangaclık dişilik ekolojisini bile saklatıyor.
    canım benim yanımdan geçsen kokundan anları. Regl oldugunu senin ailen tam cahil.

0|0
    0|0
    • Koku olmuyor bende. O konu da hassasim zaten.

• Sen duymazsın algın alışık bir de yanından geçen ve cok duyarlı bir erkeğe sor.

• Yahu erkek kardeş babanı anlarım da abla ve annenden niye saklarsın ki? 0_0

0|0
    0|0
  • Deli misin senn ya ayıp bir şey mi bu nasıl gizlersin?

0|0
    0|0
  • İnsanî bir durum saklamana gerek yok.

0|0
    0|0
  • neden peki

0|0
    0|0
  • Peki neden böyle bişey yapıyon neden saklıyon

0|0
    0|0
    • Utaniyorum cunku?

• Ailede bir ağırlık bir baskı mi var utanman normal ama hani ablan sonuçta oda aynı şeyi yaşıyor sana destek olup öğretmesi gereken kişi o

• Namaz konusunu anlamadım?

0|0
    0|0
    • Bildigin belli etmemek icin namaz kiliyormus gibi yapiyorum iste.

• her kız regl oluyo ne var bunda anlamadım?

0|0
    0|0
  • Devlet sırrı mı? Sen sakladığını mı sanıyorsun? annenlere söyle nolcak ki

0|0
    0|0
  • Çok saçmasın ya

0|0
    0|0
  • Nasıl yani?

0|0
    0|0
  • Unatılcak ne var ki birşey yok ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gelmişin 26 yaşına regl olduğunu saklıyon he 😂😂 yoldan geçen adam bile biliyor regl olduğunu ablandan saklasan ne saklamasan ne 😂

0|0
    0|0
  • seni anlıyorum Ben de sakladım ailemden arkadaşlarımdan.

1|0
    0|0
  • Ne kadar Abartmissin. Korktum senden ben. Sen gizli gizli çocuk yapar buyutursun.

0|1
    0|0
  • Soyle bunlar dogal seyler

0|0
    0|0
Yükleniyor...