Türk kızlarını kötüleme, karalama sorunu?

Bir grup topluluk yüzünden tüm kızlara "KEZBAN" denmesini gerçekten çok aptalca buluyorum. Bu akımı kim başlattıysa onunda Allah belasını... Kız verse o. spu oluyor bazı erkeklerin gözünde vermese kezban. Küsse kezban. Konuşmasa kezban.. Daha bir sürü neden. Gerçekten bu erkekleri anlamıyorum. Bu kesimin derdi ne?

1|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Degilmisiniz sanki kezbanlar hepi topu bir kere verceniz 40 dereden 40 su getiriyonuz ruslar ukraynalilar moldowyalilar oylemi, diyolarki turkler cok guzel hem s.. kiyor hemde uste para veriyor, hatta tanidigim bir rusu taksici kacirip ormanda döverek tecavuz ediyor yemin ederimki kiz yanimda dediki isteseydi ben zaten verirdim niye kacirdi ki? Hollanda almanya kadinlarini hic sorma bile yemin ederim amsterdamda ucaktan indim pasaport gorevlisinden oteldeki odaciya kadar tum kadinlar siz turk siz yapiyor iyi seks biz istiyor cok seks modundaydi ki bunlarin alayi sizle kiyas edilmeyecwk kadar bakimli kulturlu oturup kalkmasini iyi biliyorlar şimdi sen soyle kezban degilde nesiniz?

0|0
    0|0
    • Bir hayalin sonuna daha geldik 😂😂😂😂

• Anam kovalasin seni gulum

• 3ay

teşekkür

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• kezbanida kek0suda esit ben erkekle gelecek dusunmedigim icin daha fazla kizlara yonelik elestiri yaparim.

0|0
    0|0
  • Sevişti bir bakir ile bakire, Erkeğe milli dediler kadına fahişe.

2|0
    0|0
  • Dış görünümüne göre kimseyi yargılamam ama kafa yapısına göre bayağa eleştiririm

0|0
    0|0
  • kezban diye bir tanım yoktur, elde edemeyip yüz bulamayan ve dil uzatan çamur atan erkek vardır...

1|0
    0|0
  • Otekilestirme

0|0
    0|0
    • insanın dogası geregi kaçınılmaz olandır, bazen kadındır öteki, kimi zaman erkek ya da bizlerle aynı dili konuşmayan bir yabancı. ama her zaman ötekileştirdiklerimiz vardır. en tehlikeli olan ise bızım kim oldugumuzu farkına varmadan onların bizi belirliyor olmasıdır. o kadar ötekileştirir durumu gelmiştir ki insan oğlu, ne oldugunu unutup, ne olmadıgını anlatarak tanımlar kendını.

• Kızdırmayın cici kızlarımızı bayram sabahı

0|0
    0|0
    • Bak işte laftan anlamazsınız

• E şimdi ben sana kötü bişey mi dedim kendi kendine alınganlık yapıyorsun. Iyi desek kötü, kötü desek yine kötü anlıyorsunuz. Bence bizde değil sizde problem var.

• Bana bakire kız lazım evlenecegim

0|0
    0|0
  • Bir grup topluluk yüzünden de bütün erkeklere abaza deniyor.

0|0
    0|0
  • Turk erkeklerine abaza , odun genellemesi yapan kızlar kezbanligi fazlasıyla hak ediyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Her kamile bir Kezban gerek o yüzden diyorlar ki eşitlenesiniz diye.

0|0
    0|0
  • Bizde kekoyu cikarmistik sdkjsjd

0|0
    0|0
  • Abi benim anlamadigim madem bu kadar sevmiyorsun Türk kızlarını git başka ırktan karılarla evlen. Ama yoookk gem bizi begenmezler sonra da bize kalırlar demi sonuçta sizle gelip bir rus karısı evleniyor mu Hayır yine bize kalıyorsunuz o yüzden kendinize bakmadan bizi kötülemeyin derim ben sonuçta yine bize işiniz düşüyor.

0|0
    0|0
  • Alışmışlar kızlarda/erkeklerde hemen kezban lafını yapıştırmaya. Onlarla muhatap olmuyorum.

0|0
    0|0
  • Kezban

0|0
    0|0
  • İyi ki kezbanım

0|0
    0|0
  • Herkesin her söylediğine bakmayacaksin. Sen kendini ne hissediyorsan o'sun.

0|0
    0|0
  • Kendilerini birşey sanıyorlar da ondan

0|0
    0|0
Yükleniyor...