Sizinde aileniz sizi dövmeye kalkıyor mu?

Bir bayrama daha hüzünlü ağlayarak giriyorum.
24 yaşımdayım evin tek çocuğuyum ve bana ailem hiç güvenmiyor hiç inanmıyor daha bu yaşımda üstüme yürüyüp Sopayla süpürgenin demiriyle dövmeye kalkıyorlar. Lisedeyken çekildiğim fotoların birinde masamda içki var diye bana içtin mi diye sormadılar bile öldüresiye dövdüler oysa içmemiştim. Ertesi günü okula gitmek istemedim o halde topallayarak gittim. bir yere gidiyorum akşam 40 defa arayıp burnumdan getiriyorlar bir daha bir yere gitmek yok diye. Bugünde az önce annem odama geldi daha uyumadın mı sen beni delirtme diye bağırdı. Babam da ne boklar yiyor kim bilir dedi imalı bir şekilde. Bugüne kadar ne ailemden gizli saklı bişey yaptım ne kötü onların başını öne eğitecek bişey yaptım ben bunları hak edecek ne yaptım. Adım çıksa babam hemen inanır beni döver gene. Ben bıktım artık cidden ölmek istiyorum. Ne yapıcam ben.

0|0
4|34

En İyi Erkek Görüşü

• böyle durumlarda politik olmak daha önem kazanıyor. arada küçük jestlerle güvenini ve kalbini kazanacaksın; damardan girmeyi bileceksin yoksa daha çok üzülürsün. biraz gamsız olmak iyidir, becerebilirsen. filmlerde olur ya evin bir çocuğu dürüsttür hep başı belaya girer, diğeri sevdirir, hep kurtarır kendisini. zorda bırakacağın birisi de olmadığına göre laf da anlamadıklarına göre huyuna gideceksin. Nasıl bir yaraları, psikolojileri var bilmiyorum. rahat edemiyorsan arada güleryüzlü akrabaların varsa onlarda kalmayı dene. başka şehirde üniversite kazan, gerekirse part-time iş bulursun. evlenmek de sakıncalı çünkü eşinin de aynı zihniyete sahip olmadığından emin olman gerekiyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• benimkiler dovmeye kalkmayi birak dovuyorlar bile 18 yasindayim kac yasina gelmisim cocuk gibi davraniyorlar. seni doverim diyorlar. elektirkli birsey var babamin yapmio ama gozdagi vermek icin tehdit edio bacagini kirarimli bilmem ne mal mal konusuyorlar. yemin ederim biktim bir meslek bulayim bir yerde birikimim olsun basil gitcem bunlarin yanindan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• pskolog kardeşim hemde acillllllllllllllll hemde ailecek sende bir sorun yok anladıgım ve anlattıgın kadarıyla ama bu aile ile işin var senin anca evlilik kurtarır seni o manyaklardan çünkü onlar değişmez kimseyi değiştiremezsin üzüldümmmmmm allah sabır versin sana

0|0
    0|0
  • tipindede hayir yok gulusunu duzelt sonra kafa yapini annen ve baban belliki sevmiyor o guzel beynini :)

0|0
    0|0
  • Cok uzuldum gercekten.. Yapabilecegimiz birsey varsa soylemen kafidir. @özz35 soruyu keske gizleseydin..

0|0
    0|0
    • Gizlemem gereken durum yok utanmıyorum bu durumdan

• Teşekkür ederim sağolun

• rica ederim!

• ya kardeşim ortam kötü ailenede bişey diyemiyorum ki :/ ama sende mesela ne biliyim biraz daha dikkatli olsan acaba bir açığını mı yakaladılarda öyle düşündüler?

0|0
    0|0
    • Ben her yaptığımı her şeyi söylüyorum ki. Hiçbir şeyimi gizlemem yalan mı söyledim arkasından itiraf ediyorum. Duramam yani. bir açığım yokki her şey ortada. Bunaldım ben bunları hak etmedim

• Senden baska evlatlari olmadigini hissettir anlasinlar kiymerini evden uzaklas bir sure babanin senin dovmeye hakki yok

0|0
    0|0
    • Evden nasıl uzaklaşayım üniye gittim cemaate verdiler sahip çıksınlar bana diye çok safmışım bişey olurmuş bana. Hiç rahat bırakmadılar ki beni.

• Hic mi kalicak kimsen yok es dost akraba bir sure ayri kal anlasinlar kiymetini

• Ne kadar kötü ya çok üzüldüm ;(

0|0
    0|0
  • Bence senin aile biraz geri kafalı ama bu durum hiç iyi değil yıpranan sen olursun sana bir kız olarak en iyi tavsiyem evlenecek birini bul o evden kurtul yoksa gerçekten çok çekersin bu durum tahamül edilemez bir hal ama ne yaparsın anne baba işte

0|0
    0|0
  • Öl sen.

0|0
    0|0
  • 24 yaşına gelmişsin evin tek çocuğusun ve İzmir gibi yerde seni hala dövmeye çalışıyorlar ne biçim ana baba hiç mi medeniyet görmediler bu izmirde..

0|0
    0|0
  • Neden böyleler

0|0
    0|0
  • Yanliis yapiyorlar

0|0
    0|0
  • Evlen. Yaşında gelmiş geçiyor yavaştan...

0|0
    0|0
  • Üzüldüm senin adına.

0|0
    0|0
  • . kabaetine kaş göz çizsem daha güzel
    olur

0|0
    0|0
  • Uzulme hayat kotu insanlar kotu ailen senin ustune cok dusuyorlar ama haklilar hayat kotu insanlar kotu

0|0
    0|0
    • Hayat kötü insanlar kötü diye beni de kötü yapmak zorunda değiller ya

• Bak ne guzel amcanin kizi mutlu olacaginimi saniyorsun cok zor guzel bir bey ciksin karsina insallah

• Sabahin 7 oldu hayat yasattikca anlarsin aneni babani agir ol bak o zaman seni dinlemesini de bilirler

• seninkide vuruyorda benimkilere gelme iyilerde küçükken az dayak yemedim az okvala kırılmadı vücudumda acıdan 1 hafta o yeri kullanmazdım. ailemin boks torbasi olmuştum ama büyüdüm kalıp taştı şimdi dayak yok.

0|0
    0|0
    • Ben hala devam. Daha geçen gün annem terlikle girişti bana.

• bu evrede cok dıkkat etmelısın kardesım. sen genede sabret ve baska buyuklerınden yardım ıste konussunlar aılenle

0|0
    0|0
    • Sabrede sabrede tükendim artık yeter gerçekten. Artık birinin bana zarar vermesi için yalvarıcam

• Ne insanlar var vay arkadaş

0|0
    0|0
  • Allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • Gerizekalılar ya uyuz oldum bak

0|0
    0|0
  • Sana imkanım yettiğince yardım etmek isterim..:(

0|0
    0|0
  • Ölmeyi unut

0|0
    0|0
  • vicdan yaptır onlara. vicdanlariyla oyna düzelirler

0|0
    0|0
    • Nasıl yaptırcam onlara göre bu yaptıklarını hakettim sokakta bile komşulara anlatırlar özlem benden çok dayak yedi diye

• bir şeyi yanlış düşünmelerini sağla. sonradan öyle olmadığını anladıklarında yaptıklarından pişman olup vicdan yaparlar

• soruna bak...

0|0
    0|0
  • Evlenene kadar sabredicen

0|0
    0|0
  • Kotu olmus ya :(

0|0
    0|0
  • Böyle ailemi olur ya cahller hadi ilgilenmiyceksiniz niye dogurdunuz

0|0
    0|0
  • Kendi hayatını kazan sonra bas git ölmeyle çözülmüyor

0|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Ancak evlenince kurtulursun gibi görünüyor:/

0|0
    0|0
  • Üzüldüm ya :( dua et yapacak bir sey yok. Kendi hayatını kurmaya çalış. Bağımsızlık için ne gerekiyorsa iste. Is es coluk cocuk.. ama sen böyle olma.

0|0
    0|0
  • Sıçan yaşanır kardeşim yapsan haberleri olmaz bisi demezler yapmadığın için böyleler ya işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...