Evde en çok kavga ettiğiniz kişi kim?

Annemle hiç anlaşamıyorum, bir gün birbirimizin saçını başını yolacağız galiba...

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• Annem bir insan bu kadar saldırgan vahşi sinir bozucu olamaz abi ya Allah belamı verdi anne sevgisi merhameti iyi niyeti tatamadım bezdim nalet olsun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• kavgacı biri değilim, aramızda en asimiz abim olur XD evlenmişti boşandı kendi evinde, şu an annem ben babam iyiyiz böyle, çok fena abim çoook XD başımız mahalleyle hep belaya girer, aman bizden uzak olsunda ne nane yerse yesin XD umrumda dahi olmaz, birbirimizi pek sevmeyiz zaten Xd

0|0
    0|0
  • kardeşim, az önce son tekmemi atıp yatağa geçtim 😏

0|0
    0|0
  • Tek yaşıyorum, arada kızlarımla kavga ederim koltuğu falan dişlediklerin de (Köpek)

0|0
    0|0
  • Yok öyle biri. Sen neden anlaşamıyosun?

0|0
    0|0
  • Tek yaşıyorum, etsem etsem köpeğimle ederim.

0|0
    0|0
  • Herkesle anlasabilirim

0|0
    0|0
  • Kız kardeş

0|0
    0|0
  • Duvarlar :D

0|0
    0|0
    • Duvara ''ne bakıyorsun?'' falan mı diyorsun :D

• Yalnız Yaşayınca :D Bergenin Bir Şarkısı Var Duvarlar Da Konuşmuyor Dertlerimi Bölüşmüyor Diye :D Ordan Geldi Aklıma :D:D

• küçükken kardeşimle ederdim şimdi kimseyle kavga etmiyorum

0|0
    0|0
  • Abim :) Evin en küçügü sanki

0|0
    0|0
  • Annene saygılı ol genc

0|0
    0|0
  • Tek yaşıyorum. Birde köpeğim var çok iyi anlaşıyoruz onunlada :)

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Dağilmiş bir ailem var aile demiyelim sadece bir anne ve baba onlarlada her zaman kavga ediyorum babam ki zaten uzakta annem ise bir çok zaman ancak yinede herşeye rağmen onlari çok seviyorum benim için çok değerliler.

3|1
    0|0
  • Abim😒😒😒

0|0
    0|0
  • Kavga etmiyorum

0|0
    0|0
  • Küçük kardeşimle anlaşamıyorum genelde onu stres atmak için kullanırım çünkü neden kullanmayayım?

0|0
    0|0
  • Kavga değil de babamla anlaşamam pek

0|0
    0|0
  • Küçük abim , gelip saçımı dağıtması kafama yastık fırlatması biraz sıkıntı ama kavga değil

0|0
    0|0
  • Kız kardeşim sonra annem Di.

0|0
    0|0
  • Bir aile evim yok. Annemin evinde annem, babamın evinde babam ile tartışırsam tartışırım.

0|0
    0|0
  • Babam

0|0
    0|0
Yükleniyor...