Ölümsüz Olsaydık Ne Olurdu?

Ölümsüz olsaydik neler olurdu ve ölümsüz olmayi istermiydiniz
Ben istemezdim nedeni dünyada yapabildiklerimiz kisitli mesela ucamazsin olagan ustu seyleri yapamazsin zengin olur yasarsin nereye kadar? Ama şu an öldukten sonra cennet var hersey sonsuz yapiliyor iyiki ölüyoruz yani
Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Uçsan kaçsan kısıtlı olmasan bile belli bir zaman sonra sıkılırdın.

0|1
    0|0
    • E ozmn sence cennet sıkıcımi olcak?

• İstediği kadar şey olsun gerek 1000 yıl gerek... yıl sonra elbet sıkılacaksın.

• Orda sıkilma diye bisi yok ')

Kızlar Ne Diyor 3

• herkes ölümsüz olucaksa bir heyecanı kalmaz ve insanlar dünyaya sığmaz sadece ben olursam oda olmaz çocuğun onun çocuğu... senden önce ölüp gidicek tanıdığın herkes birer birer gidicek yenileri gelicek onlarda aynı şekilde hayat değişicek falan bundan 150-200 sene sonra dünya devam edermi dönmeye bilmem ama olursa teknoloji nereye gelicek az çok belli ediyo şimdiki hayatla sıfır bağlantı falan zor olur ya gerek yok istemezdim yani :D

0|1
    0|0
  • Sadece ben ölümsüz olayım

0|1
    0|0
  • ''istermiydiniz'' değil ''ister miydiniz?''
    ''herşey'' değil ''her şey''
    ''iyiki'' değil ''iyi ki''

Eğer şimdiki yaşımda kalacaksam ölümsüzlük kötü bir fikir değil.

0|1
    0|0
    • Ölümsuzsun dedim yaslanmazsin yara almazsin değil yenilmez olursun değil o yuzden berbat bisey herkes ölümsuzlugu yanlis anliyor :) ölümsüz diyince hic yara alinmicak saniorlar heralde bacagin kopsa hep öyle yaşicaksin ölümsüz diyoruz kendini her turlu yenileyebilen insan değil :)

• O zaman, başıma bir şey gelmeyecekse ölümsüz olmak isterim diyeyim.

Erkekler Ne Diyor 4

• ıyk düşünmesi bile kötü.

0|1
    0|0
  • Sıkıcı olurdu

0|1
    0|0
  • Bence de

0|1
    0|0
  • Cennet mi 😂
    Hadi var diyelim çok emin konuşuyorsun cennetlikmisin 😂

0|0
    0|0
    • Allah bilir ama cehenneme girsem bile sonunda ordan cikip cennete giricem ama sen inanmiyorsun sanirim sonsuz cehennem iman ette bari ondan kurtul tabiki sen bilirsin burda yanigin gibi yanmicaksin cok daha kötüsü olucak.

• Ben ne diyorum sen ne diyosun offfff tartışma bile yapılmıyor sizle

• Tartışma ozmn?

Yükleniyor...