Ne yapmalıyım? Uzun ama önemli lütfen sonuna kadar okuyun?

Biliyorum çok uzun ama benim için de çok önemli lütfen sonuna kadar okuyun. Bugün ailecek memlekete gidecektik ama annem ve babam her zamanki gibi kavga etti. Anneannem bizim bulunduğumuz şehirde yaşıyor. Ona iftardan sonra ziyarete gidicektik ve babam anneannemi sevmiyo. O yüzden kavgayı babam başlattı. Aslında ben de pek sevmiyorum ama yine de her bayram aynı şeyi yapıyo. Sürekli kavga çıkardığı için babam tek gidicek kimse onunla gitmek istemiyo. Normalde gitmicektim ben de ama bu yıl kuzenim vefat etti ve cenazesine katılacak gücü bulamadım şimdi mezarını ziyaret etmek istiyorum. Gittiğim Zaman neden gelmedin diye beni kınicaklar eminim. bir yere kadar haklılar gitmem gerekiyordu fakat gitsem her şey benim için daha zor olacaktı. Neyse konuya dönelim eğer memlekete gidersem annem ve babamın kavgalarına katlanmak zorunda kalıcam çünkü ben gidersem annem de gider ve insanlar rahatsız edicek ama gitmezsem de mezarını bayramda ziyaret edemicem. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Kalbinin sesini dinle bence :)

1|0
    0|0
  • hep birlikte gidin..

1|0
    0|0
  • Gitme

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...