Ülkenin cinsel açlığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Soru yukarıda belirttiğim gibi çok fazla taciz ve tecavüz olayları var. Bu açlık ne zaman sona erecek sizce?

0|2
29|118

En İyi Erkek Görüşü

• taciz ve tecavüzcüden bahsetmiyorum sadece abaza Türk erkeklerinden bahsediyorum. Ülkenin erkeklerinin abaza olmasının birçok nedeni var. Cinselliği gerektiği gibi yaşamıyorlar. 25 yaşına kadar gelip hiç ilişkiye girememiş olanlar var. Doğal olarakta yılların biriktirdiği yükü omzundan atamamış ve abazalaşmış. sebeplerinden birkaçına değineyim. Evlilik. yok düğün parası yok çeyiz ve ev parası derken erkeğe tüm yükler yükleniyor. Bugün için 18 yaşından sonra asgari ücret alan bir erkeğin evlenebilmesi için en az 5 yıl geçmesi gerekiyor. Buda 23 yaşına kadar beklemesi demek. Diğer sorunda kendine uygun kız bulamaması. Buda Türk kızlarının hatası. Yok 1.80 boyu olsun yok yakışıklı karizmatik olsun yok romantik centilmen olsun yok zengin kültürlü olsun diye diye çitayı iyice yükselttiler. Tüm bu özelliklere sahip erkek oranı en fazla %1'dir. Bunun farkında değiller. Ayrıca kendi boyları 1.55 kendileri çirkin ve beceriksiz. Hiç kendilerine bakmadan süper özellikler istiyorlar. Bu yüzden erkekler kezban diyorlar ve gayette haklılar. Eğer Türk kızları Türk erkeklerine yüz verse Türk erkekleri hiç Rus kızlarına hayranlık duyarmıydı? hayır.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• cansız mankenle yaptılar olmadı , süpürgeye hallendiler olmadı , sabunu deldiler olmadı , yapay vajina aldılar olmadı , evlendiler olmadı , sag ellerine yürüdüler yine olmadı , nefes almasada olur ölüyle deneyelim dediler E yine olmadı... bu türde insanların sorunu açlık degil , hastalık ve psikolojik.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 117

• Aile terbiyesi yok, eğitim yok üstüne üstlük sakallı şeytanların olmadık hurafeleri var iken cinsel açlıkta olur cinsel cinayetlerde.. Çünkü erkeğe her şey serbest kadın ise köle ve odalık görüldükçe bu değerler asla değişmez..

5|1
    0|0
    • ABD sakallı şeytan dolu demek ki. Kadın da orada köle olmalı. Çünkü dünyada en çok taciz ve tecavüz ABD de oluyor. Bırakın artık İslam düşmanlığı yapmayı. Açın gözünüzü dünyaya bakın.

• @MaviKuzgun Sakallı şeytanların Müslümanlıkla alakası yok onlar sadece koyunları kandıran Yahudi köpeği... ABD de tecavüzcüleri kimse af edip sokağa salmıyor..

• Evlilik dışı seks, islam öncesi Türk geleneklerinde de suç. Böyle bir kültürümüz var. Ülkede zenginler, özellikle çok küçük yaşlarda rahatlıkla seksle tanışıyor. Bunun yanında 25 yaşına kadar kıza dokunmadan yaşayanlar da var.
    Aç bir insanın karşısına geçip yemek yemek nasıl sinir yapıyorsa , sevişmeyen bir insanın gözünün önünde seks yapmak da aynı durum.
    Sevişenler bu problemi seks i normalleştirerek, problem olarak görmemeye çalışarak geçiştiriyorlar.
    Sevişemeyen hem sevişmek istiyor hemde sevişmemek için kendince haklı sebepler oluşturmaya çalışıyor.

Evlilikler kolaylaştırılmalı , teşvik amaçlı evlilik yardımları yapılmalı. 3 çocuk istiyorsa devlet çiftleri kendisi evlendirecek. Evini dayayıp döşeyecek. Bu şekilde baya azalır sanırım.

1|0
    0|0
  • Bu sabah bir ''erkek'' makyaj yapıp mini etek giyip üstüne de bacak bacak üstüne atıp kadın gibi giyinmekten süslenmekten hoşlanıyorum deyip fotoğraf attı. Altta da yine bir erkek ''Yirim seni bebeğim'' yazmış. Daha fazla konuşmak istemiyorum.

2|1
    0|0
  • cahil ülkede ailelerin ilgisilizği tamamen başrolde çocuklarda hep sinirli büyüyor ve güç olarak üstün hissettikleri bişeyde suç işlemediklerini düşünüm saldırıyorlar önüne geçebilirdik ama artık sanmıyorum kayış çoktan koptu kızlarımız bacılarımıza tanımadığımız herkese sahip çıkmaya çalışacağız ne kadar başarabileksek oda..

1|0
    0|0
  • diyecek birşey yok. tek kelime dahi söylenemez.

- ayıp
    - günah
    - allah taş eder
    - gusül al çarpılacaksın
    - en az 4 kadın
    - pis kafir
    - cenabet ib, ne
    - evlenmeden olmaz
    - bakire önemli benim için ilk ben bozcam sonra boşanıp başkasını bozcam
    -

gibi klişe şeyler işte. mottosu belli ülkemin. gerici, yeniliklere kapalı. aşırı muhafazakar, ön yargılı, düşüncelre saygısız. ama kendisine gelince sayıgı bekler xd yaprağımın başını sygı gösteririm. xd sen bana saygı gösterme benden saygı bekle? al sana saygı bitch ıIı XD

1|0
    0|0
  • yazılacak tartışılacak çok şey var fakat.. kısacası şu yurt dışı yani yabancı kültürlere önem gösterildiginden ve insanlarımızın kendi öz örf adetlerinin ve kültürlerini hiçe saydıkları yobazlaştıklarından kaynaklanan bir durum bu..

1|0
    0|0
  • Tecavüz ve tacizde ilk önce amerika ve avrupaya bakacaksınız. Bizde o kadar değil çok şükür.

1|0
    0|0
  • bu açlık değil kişilik haklarına saldırı. açlıktan kaynaklandığını düşünmüyorum. Yanlış anlamayın ama kaç tane kız var iyisi var kötüsü var. Paralısı var. Arkadaş bu kadar kötüysen git shoplar var ordan bşy al. O olmazsa git parayla yat. O da olmazsa git beğendiğin kızla tanışmaya çalış. O da olmazsa at kendini ama yine de hiçbir genç kızın hayatını mahvetme ya. Bu mahvedenlere kimyasal kastrasyon uygulanmalı. Ya da buna eşdeğer ağırlıkta saldırya uğrayan ailenin gözlerinin önünde yapılmalı.

1|0
    0|0
  • İnsanların enerjilerini atacakları mekanları tek tek kapattılar, fuhuş sokağa indi herşey artık kayıt dışı, nolacak bu vergiler hocam? Konuyu dağıtmayalım, İstanbul da RedLight benzeri bir yer yok bir yer var ona da artık kimse gitmiyor, Bursa'da da yok, ama her yer travesti. Evlenmeden olmazı bastırıyorlar ama illa ki yapan yapıyor. Olan da namuslu kanuna nizama uyan çoğunluğa oluyor. Konu yine dağıldı, her ilde RedLight benzeri yerler olmalı bu bir sektör yasaklasan da olacak yasaklamasan da.

1|0
    0|0
  • Bu dediğiniz şey sadece Türkiye de yok. Dünyanın her yerinde var efendim. Bu açlık da sona ermez fizyolojik ve psikolojik bir olay

1|0
    0|0
  • Sadece cinsel açlık değil her türlü pislik tavan yapmış durumda. Gasp, hirsizlik, edepsizlik, hayasizlik, taciz, tecavuz, adam öldürme kısaca kötülük adına herşey had safhada. Memleketin geldiği nokta budur.

2|0
    0|0
  • Bilemedim insanların kafa yapısı değişmedikçe abazalık son bulmaz

1|0
    0|0
  • Millet evlenince

1|0
    0|0
  • El alemin karısını kızına sarkanlar, hadım edilir ya da bir adaya götürülüp tecrit edilirse sorun çözülebilir ve kaliteli bir eğitim gerek yeni nesillerden böyle varlıkların daha az çıkması için.

1|0
    0|0
  • sıkıntı cok büyük bir ırkın yüzünden bu haldeyiz söylemiyeceğim ama o ırkı adf

2|0
    0|0
  • Bizde düzenli olarak ilişkiye girmiyoruz ama gidipte bir başkasının kızını taciz etmiyoruz. Bu biraz aile yetiştirmesi ile ilgili insan olan tanımadığı bir kıza nasıl laf atabilir. Şahsen bir başkası yapsa ben yerin dibine giriyorum.

1|0
    0|0
  • Tecavuzcunun dogru durust ceza almadigi ulkemizde caydırıcı cezalar olmadıkça çok zor tabi bir de burda kadina yonelik toplumsal baski olayida var. Bircok kadin tacize ugruyor ama onemli bir kismi beni suclu bulurlar bana ahlaksiz derler diye dusunup. Şikayette bulunmuyor ya da kimseyle paylasmiyor. Dedigim gibi sona ermesi zor gorunuyor.

1|0
    0|0
  • * tv programları, dizilerde ki çarpık ilişkilerin önü kesilerek
    * caydırıcı ağır cezalar verilerek
    * okullarda gereksiz dersler yerine ahlak, cinsellik, aşk ilişkileri konusunda bilinçli eğitim verilerek
    * ailelerin baskılarını çocuklarından azaltarak bir nebze düzelebilir.
    bir civatayı bile ne kadar sıkarsanız sonunda yalama olur gevşer.

1|0
    0|0
  • Mesela tecavuz olaylarin onune gecebilmek icin caydirici cezalar verilebilir abazalarida kisirlastirabilirler ulkemizde cinsel konu bakis acisi yok malesef cok kotu bir durum hep rezil oluyoruz dunyaya hep tecavuz olaylari cinsellikten cok bu on planda bunun onune gecilmeli bence ;)

2|0
    0|0
  • mantıken Müslüman ülkelerde bu tip vakaların görülmemesi veya çok az görülmesi gerekir. Ama dünyada tam tersi yaşanıyor.

1|0
    0|0
  • Ermez artar azalmaz

1|0
    0|0
  • kıyamet alametleri başgösteriyor. insanlar sokak arasında çekinmeden öpüşüp sevişiyor. başımıza taşlar yağacak. kaçıııın. :-D
    -ilahiyatçılar der ki : mehdi hazretleri çıkana kadar yeryüzü daha çok bela ve afetlere maruz kalacak.

1|0
    0|0
  • Siz kızlar ne zaman edepli giyinirse erkekler de o zaman bu kadar abaza olup sokak ortasında sizi taciz etmez, size tecavüz etmez. Dikkatinizi çekmek isterim, tacize ve tecavüze uğrayan kızların hepsi son derece açık, alımlı, çekici giyinenlerdir.. Fazla söze gerek yok bence..

1|0
    0|0
  • Allah belasini versin yani dicek bir sey yok
    9 yasinda ilkokullu kizi o halde gordum daha ne diyim !!!

1|0
    0|0
  • Ne yasaklar ne din nede başka birşey insaları bu hale getiren tek şey eğitim. hatırlatırım özgecan aslan cinayetini baba ve oğul işin içindeydi bu hep bir döngü şeklinde gider sen çocuğunu nasıl büyütürsen oda öyle kendi çocuğunu büyütür akıllı biri ise ailesinin onu buyuturken yaptıgı hataların farkında olup bunu kendı cocuguna yansıtmaz bu yüzden bakamıcağınız cocugu yapmayın.

1|0
    0|0
  • Az once yabanci dizide adam kizinin erkek arkadasina kondom veriyodu. Boyle bir seviyeye düsünce kalmazlar rahat ol. Iki ici boklu sopa anlicagin

1|0
    0|0
  • Çok cahiller keşke ölseler :D
    Şaka bir yana sona ermeyecek gibi herşey insanın kafasında bitiyor ama bunu başaramayan insanlarla doluyuz milletce daha çok şey yazabilirim..

2|0
    0|0
  • Müminler Feraset sahibi olup gerçek manada İnfak ettikleri zaman herşey ama en başta ahlakımızdan başlayıp herşeyimiz güzel olacak hepimiz güzel olacağız Allah'ın izni ile..

1|0
    0|0
  • Afrikalı bir çocuğun yemeğe ne kadar ihtiyacı varsa, Türk'ünde s3kse ihtiyacı var.

1|0
    0|0
  • Kızlar kendini teşhir ettiği için bitmez !

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    87

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 28

• Dünya tecavüz sıralamasında ABD bir numara. Bu duruma göre cinsel açlığı en çok çeken ülke ABD mi oluyor?
    İlk 10'a giren İsveç, Almanya, Fransa, Kanada, İngiltere için ne demeli peki?

Türkiye dünya tecavüz sıralamasında ilk ona bile girmiyor.

Türkiye'yi her konuda yerin dibine batırma alışkanlığından vaz geçsek iyi olacak. Tabi ki bu ülkede her şey dört dörtlük ve mükemmel değil ama bir çok konuda dünyanın diğer ülkelerinden çok daha iyi durumdayız.
    Bunu da asla aklımızdan çıkarmamalıyız.

1|3
    0|0
    • Çook iyi

• @azelcan Tecavüz vakaları toplumların en üst ve en alt tabakalarında rastlanır. Orta tabakalarda pek görülmez.
      Aynı şekilde Dünyada da en zengin ülkelerde ve en fakir ülkelerde yaygındır. Orta halli ülkelerde daha azdır.
      Eğer sebebi doğru teşhis edemez isek, çözümü de doğru bulamayız.
      Ezilenlerin haklarını savunacak bir devlet var ise ne tecavüz olur ne de gasp.
      Ama "düşene sen de vuracaksın bir tekme" diyen, "gemisini yüzdüren kaptandır" gibi bir zihniyet hakim ise o ülkede ne gaspların ne tecavüzlerin önü alınabilir.
      Ben buna dikkat çekmek istedim

• Aynen katılıyorum ekleme yapmak istedim sadece iyide olmuş daha çok bilgi edindim fazla bilgi, fikir göz çıkarmaz

• Ohooo diyecek bişey yok herşey ortda zaten.

4|1
    0|0
  • Babalar anneler kizlarina acik giyinme vs. Diyecegine erkek cocuklarina tecavuz etmemeyi ogretsin...
    Bonus:)
    http://i.hizliresim.com/1d3Woj.jpg

1|0
    0|0
  • Cezasız kalan her suç, tekrarı için açık bir kapıdır

3|1
    0|0
  • btun abazalari toplayip baska ulkelere gonderrsek olur blki

1|0
    0|0
  • Kusunç.

1|0
    0|0
  • Siz kizlar vermeye başladığınızda. Adamlar görmüyor görmeyince böyle oluyor. Avrupada böyle degil. 😒😌

1|1
    0|0
  • Düşünemedim.

1|1
    0|0
  • Cinsel açlığın afrikası bizim ülkemiz evet doğru ve bunun son bulacagini sanmıyorum ben ne yazıkki...

1|0
    0|0
  • Bizim ülkemizde bunlar ayıplandığı için insanlar bu duygularını yansıtamıyo. Bastırılmış duygular dediğimiz şey devreye giriyo. Ve bir patlama yaşanıyo belli zaman sonra o da gizli gizli bu şekşlde halledilmeye çalışılan şeyler

1|0
    0|0
  • Ne zaman anne ve babalar oğullarını hadi amcanlara p. pini göster diye büyütürken kızlarını o bacaklarını kapat diye büyütmeyi kestikleri zaman ülkedeki taciz tecavüz sapkınlık kadına şiddet son bulacak.

1|0
    0|0
  • Cinsel açlık olmasa sapık ruhlu bu kadar insan olmaz zaten

1|0
    0|0
  • Hayvana tecavüz ediyorlar, ne kadar aclarsa artik beynim algilayamiyor

1|0
    0|0
    • Bırakacaksın, at la beraber, yesin bir at yaprağı, sonra hayvan neymiş görecek.

• Yahu siteden belli depil mi ne durumda olduğu gerçekten yazık ya üzülüyorum

1|0
    0|0
  • Kızlar ne zaman teklif etmeye başlayınca bitecek :D

1|0
    0|0
  • Cezalar böyle oldukça bitmeyecek

1|0
    0|0
    • Kadına laf atmak ceza evine girmek sebebidir
      cezalar cok agır artırılırdı kardeşim

• Abazanlarin hepsi olduğu için

1|0
    0|0
  • Kıyamet yakındır

1|0
    0|0
  • şimdi cinsel açlık ayrı sapıklık ayrı açlığı doyurmak için çaba yerine direk yanlış yollarla taciz tecavüz v. s yapan

1|0
    0|0
  • Nefislerine hakim olduklarında.

1|0
    0|0
  • Memni aç diye şarkı var daha ne diyim ben

1|0
    0|0
  • Onların anası bacısı namusu yok.

1|0
    0|0
  • Erkekleri terbiye edebildiğimiz zaman.
    İş biz kadınlara düşüyor.

1|0
    0|0
  • Herkesin ateşi sondugunde 🔥🔥

1|1
    0|0
  • hep ayıp ayıp diye susturulduk açlık bastırılamadı anne baba farketmiyor artık kıyamet yaklaşıyor

1|0
    0|0
  • Egitim sart.

1|0
    0|0
  • Aileler doğru düzgün terbiye verdiğinde.

1|0
    0|0
  • Bu açlık hiç bitmiyor bitmeyecek. Çünkü doymak bilmeyen, oldumu surekli fazlasini isteyen, evde karısı dururken dışarda kiz tavlamaya çalışan kisilerden bahsediyoruz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...