Bazı çevrelerce kendisine "Üstad" denilen Kadir MısırKOÇANI nın Shakespeare hakkında yaptığı açıklamayı gördünüzmü?

Bugün gördüm kafasında dondurma külahı olan ve aynı zamanda deli raporu olan, bazı çevrelerce kendisine Üstad denilen Kadir mısıroğlunun Beyaz tvde söylediği şu ibretlik sözlere bakın
"Shakespeare (Şekspır) Adında başka kimse yoktur İngilterede, aynı zamanda bu zatın ismi Şekspır değil 'Şeyh Pir' dir. Ve kendisi gizli müslümandır... :D
Arkadaş böyle rezalet, böyle kapeze soytarıları tvlere cıkaranlara ve bunun dediklerine inananlara yazıklar olsun Cumhurreisi de bunu Kaçaksaraya davet etmişti, bu adamlar olduğu sürece biz gelişemeyiz bu maymuna birde üstad diyolar bu yaptığı uçuk söylem ilk değil son değil... Lútfen böyle adamlara prim vermeyin... Üstelik bu adam Tarihci bile değil Tarih bölümü mezunu değilki ! Onu geçtim bu bir vatan haini valla bak deli raporu var gene sinirlendim yaww...

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Beyaz tv de izledim bu adami. Beyazitta da her sene kitap fuarinda goruyorum selfimiz bile var onunla. Adam cok guzel anlatiyor. 1 - talha ugurluel
    2- kadir misiroglu
    İkisine de hayranim

0|0
    0|0
    • İste senin gibi ve sizler gibi İlber Hocanın deyimiyle Cahiller! Bu adamı destekliyolar bu adam ve bunu destekleyenler neyin kafasında acaba cok merak ediyorum Türkiyede tek bir Uzman tarihçi var İlber Ortaylı onu geçtim bu mısırkoçanını kaç kez tv ye davet ettiler neden cıkmadı yaw adam yalancı sahtekar ve vatan haini bunlara prim verenlerede yazık adam 10 lafından onu yalan tek bir kaynak veya belge gösteremiyor?

• Belgeli ispatli konusuyor o

En İyi Erkek Görüşü

• Gülmekten öldüm duyduğumda.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Adam tam bir kaçık ya da şaklaban.

0|1
    0|0
  • Deli arkasindan okadar insan surukluyor. Bunu dinliyosaniz siz olan herseyi hakediyorsunuzdur zaten. Insallah beter olur bu kafadaki insanlar

0|1
    0|0
  • aynen bende gördüm adama önceden diyordum bişeyler biliyordur bu kadar konuştuğuna göre şu an gözümde hiçbir değeri yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...