Güzel şehir Gaziantep ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

UNESCO, Gaziantep mutfağını gastronomi dalında korumaya aldı. buda bir artı dimi :D :D ne düşünüyorsunuz :) ?

1|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• Yemekleri, kültürü, tarihi Antep başlı başına şahane! Hele sizin fıstığınıza, kebebınıza bitiyorum ben acıktırdın gece gece :(

0|1
    0|0
    • üzerine bir baklava ya da şöbiyet istermisin :)

• He sağ ol çok iyi niyetlisin şimdi neden facebook'uma bakmadığımı daha iyi anladım sayende dambıllar gafama değil moralim -0'a düştü piss uğursuz :D :D

• senın allah belanı vermesın emiiii :D :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Vallahi yaziyi gordugumde ilk yemek aklima geldi siz yazmissiniz:)

0|1
    0|0
  • yemekleri tam bana göre çok seviyorum gerçekten doğru bir karar almışlar korumakla 😂

0|1
    0|0
  • Antep fistigi ve baklava aklima gelir. Bir iyi bir dost 🙏😊

0|1
    0|0
  • gerçekten mutfagı harika

0|1
    0|0
  • Birkere gittim gaziantepe 4 gün kaldik cogu yeri gezemedim demisti Yengem ama o 4 gün cok güzeldi ben baya begendim gaziantepi gaziantep universite civarindaydik ve insanlari baya medeni mis ben böyle düsünmüyordum acikcasi kisa pntolun giyinmistim bakan laf edden falan olmadi sanliurfa ya gitmistim orasi öyleydi malesef ama gaziantep bence sok güzel bir sehiir kimse önyargiyla yaklasmamaliymis anldm :)

0|1
    0|0
    • ahhh ahh ne sandın sen ya neyseki gördün de fikrin değişti :D buyur bidaha gel :D

• bakırcılar çarşısını gezmiştim gittiğimde yanlış hatırlamıyorumdur inşallah

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 13

Yükleniyor...