Merhaba başka ülkede yeni bir hayat kurmak?

Türkiyeden insanların bencilliğinden vb şeylerinden sıkıldım artık başka ülkede yaşamak istiyorum memleketim bulgaristan ama oraya dönme planı 2. sırada ben almanya belçika vb herhangi bir yere gidip yeni bir hayat istiyorum fakat hiç tanıdığım bana yardımcı olabilecek birisi yok dil yok en kolay hangi ülkeye uyum sağlarım hangi ülkenin neresinde türkler ağırlıklı ve ilk zamanlarda dil bilmeden çalışıp para kazanabilirmiyim aynı zamanda ünv. okumak istiyorum yapabilirmiyim neresi daha uygundur bilen tavsiyesi olan yardımcı olabilecek var mı acaba?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Almanya yurt disindan gelecek ögrencilere acik. Tanidigim iki arkadas vardi türkiyeden okumaya gelmislerdi. Tabii EU disindan geliyorsan biraz paraya ihtiyacin olacaktir. uyum saglamak da zor degil. Calisma imkani dil bilmeden cok berbat. Muhtemelen dönerci de calisirsin basta. Ama dili ögrenince sorun kalmaz.

0|0
    0|0
    • işte bnde para biraz sıkıntı durumum o kadar çok yok bana iş kalacak yer ver okula yazılmak veya benzeri kanuni işler için dil bilen yardımcı olacak arkadaş lazım o olmadan nasıl ayakta durcanki?

• Ingilizcen varmi?

• var dicek kadar yok malesef..

Erkekler Ne Diyor 2

• güzel fikir kanks eğer imkanın varsa kesinlikle bunu yap

0|0
    0|0
    • imkanım var fakat dil olmadığı için zordurumda kalmaktan korkuyorum imkanım war her avrupa ülkesine gidebiliyorum ama tanıdık yok yardım edecek yok dil yok çok fazla para yok kısa zamanda iş dil değitim hepsini tek başıma başarmam çok zor :/

• Amerika Birleşik Devletleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...