Allah aşkına biri akıl versin?

Yok artık varya inanılmaz yoruldum ilişkim o kadar kötüye gidiyo ki erkek arkadaşıma ilgilenmiyosun benle diyorum cinsel değil bu , yani gunde toplasan 1saat mesajlasmiyoruz uyuyo sürekli yarın bayramda evdeyim onun için , dışarı çıkar birşeyler yaparız diye dusunuyorum gidip bayramlasicakmis büyüklerle tamam bayramlassin tabiki bayramlasicak mesela bayramın 3. Günu boşta bana evde uyuyucam ben full diyo bulusmicaz mı diyorum bilmiyorum zaman olursa gelirim yanına diyo ya artık varya kafayi yememk için zor tutuyorum kendimi hergun bulusuyoduk 15 gün önce benden ayrılmak istedi baya durumlar karışık barıştı yalvardim ona beni bırakma diye ya 15 gündur halim kalmadı ya inanamassiniz yaşadıklarımı yemin ederim bir ben bir Allah biliyo artık bıktım diyo ölücem intihar edicem diyo bana ben nolucam beni nasıl birakirsin diyorum sende gelirsin diyo bana eskiden ölücem diyince beni susturan insan şimdi neler diyo ayrilamiyorum beni olduğum gibi kabullnmiyo onun için degisiyorum artık 15gundur neleri alttan alıyorum insanlar bile bazen diyoki valla helal olsun ben olsam böyle yapmazdim dedikleri durumlar oluyo onun arkadaşları bana böyle diyo. ona en çok söylediğim laf bende insanım diyorum umrunda değil ya çok seviyorum kiyamiyorum onun için bam başka insan oldum kişilik bakımından ya artık dayanamıyorum yemin ederim tam konusucaz az once bir baktım uyuya kalmış mesaj atıyorum cevap yok sabah kalkicak günaydın mesajı yok artık çok fazla yoruldum.

0|1
5|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• güzelim.. ayrılmak istiyorsa şayet birşey kalmamış demek ki neden sana değer vermeyen birisini hayatında barındırıyorsun. şu an yapmaya calıştığı seni kendinden soğutmak.. seni olduğun gibi kabullenmeyen ve artık sevmeyen biri için fazla değil mi bu çaba.. bırak ne hali varsa görsün.. sen olduğun gibi değerli ve güçlüsün.. senin için çaba göstermeyen, emek vermeyen insan olmş artık...

0|0
    0|0
    • Ya onsuz nasıl yaparım 1.5senelik ilişkim her gün yanyana olan biz şimdi halimize bak beni nasıl istmez hicbi suçum yok ki

• Yine ağlıyorum yine ya.

• ağla.. rahatlamanı sağlar... duruma alışmanı kolaylaştırır.. ama artık topla kendi.. bir karar verme sürecine sok kendini.. bu esnada asla ona mesaj atma; ilgi alaka bağlamında.. korkman gereken hirçbirşey yok.. özelden bana herhan mesaj atabilirsin... istediğin zaman konuşabiliriz güzelim... sevgi bağlamında sevgili kelimesini algılama bir de.. seni seven pek çok arkadasın dostun ailen var. ben de seviyorum seni :). unutma sevgili sadece hayatımızın bir parçası.. olmasa da pek ala yaşayabiliyoruz... hem de en doğrusu ve en kalitelisinden ::)

Erkekler Ne Diyor 11

• Senden ayrılmak istiyormuş. Ne bekliyorsun feridem diyip kollarına mı atlıcak. Soğutma modunda merak etme çok güzel bırakacak seni :)

0|0
    0|0
  • Adam zaten senden ayrılmak istiyor, bir de onu ilgilenmiyor diye suçluyorsun. İstemiyor ki seni, tabi ilgilenmez

0|0
    0|0
    • Hayır konustuk pişman olduğunu düzeleceğini söyledi

• Düzelmiyor gördüğün gibi, zorlamanı gerektirecek bir şey yok. Başkasını seversin

• Sevemem ki nasıl seviyim ayrıl demekle olmuyo çok sevdim ya kiyamazdin ben ona hicbi zaman

• bir sorun var belli ki sizin konuşmanız gereken. açık açık konuşmanız lazım sizin. git oturt karşına derdin ne anlat bakim dinliyorum de.

0|0
    0|0
  • Yat kalk haline sukret. Hayri gemez bitir ilişkiyi gitsin veya devam ettr. Senden berbat ilişkiler var

0|0
    0|0
  • Boşa gitsin onu. Ondan sana bir cacık olmaz

0|0
    0|0
  • Ayrıl gitsin bebeğim sana karı mı yok.

0|0
    0|0
  • Bence yol yakınken ayrıl değerini anlayıp sana geri döner zaten

0|0
    0|0
  • Ayrılır enişte

0|0
    0|0
  • adam ayrılmak istiyo bırak gitsin onu

0|0
    0|0
  • Valahi cok yazmışsın okumadım üşendim kısaca anlatırmısın

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...