Kapat

Suriyeliler TC vatandaşı olursa 1.5 milyonu seçmen olacakmış vatanı nı bırakıp gelenlerin ülkemi etkilemesi nedir?

Suriyeliler TC vatandaşı olursa 1.5 milyonu seçmen olacakmış vatanı nı bırakıp gelenlerin ülkemi etkilemesi nedir?
Dağdan geleceksin benim ülkemi beni yöneteni seçeceksin bu tam bir rezillik siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Suriye 'yi doğduğu yeri bırakıp giden adamlar bu ülkeyi de bırakır bence yurdunu düşmana bırakıp kaçmaz herkes. Ölüm zaten var koşulları ağır duyuyoruz tamam ama iyi gün vatandaşları bunlar tarih tekerrür eder büyük olasılıkla.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• TC vatandaşlığına 1.5 milyon alınmayacak bilmeden herseyi eleştirmeyin

0|0
    0|0
    • Hepsi alınırsa 1.5 milyonu seçmen olacak

• Herşey e referandum diyoruz hadi bu konuda da gidelim hayır çıkacağını herkes biliyor işlerine gelmez

• Kaç kere referanduma gittik de herseye referandum a gidiyoru diyorsun :)). Kanunda belirtilmiş bir yetki için referanduma gidilmez Anayasa mahkemesine gidilir ordan karar cıkar. Sıkıntı yok dert etme sen bunları

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• artık bu ülke bitti, 10 yıl içinde iç savaş çıkar

0|0
    0|0
    • temennim o yönde zaten. lakin tüyü bitmemiş yetimler için üzülüyorum. gelecek umutları gittikçe köreliyor...

• Erdoğan koltuğu sağlama alıyor sallantı var galiba

0|0
    0|0
  • avrupa da her yil aliiyor bu kadar sizin kadar aglamiyorlar

0|0
    0|0
    • Avrupa vatandaşlığa mı alıyorsa şartlar ne kadar zorlayıcı

• Nerden bu kadar eminsin Almanya gibi faşist bir ülke 2 milyon mülteci mi alır

• aldilar iki yilda 2 milyon aldilar ustune her yerden goc oluyor oraya isvc e hollanda ya da

Yükleniyor...