Suriyelilerin tarzlari, giyimi-kuşamı hosunuza gidiyor mu?

Oncelikle herkese hayirli bAyramlar, bugun bir t-shirt aldim bayramlık ve aynisini suriyelinin birinde de gordum ve onlari itici buluyorum acikcasi (erkekler) ama kadinlari guzeli tam bir güzel, sizin gorusleriniz varsa yine buyrun.

• Evet
    14% (3)30% (3)19% (6)Oy Ver
  • Hayır
    86% (18)50% (5)74% (23)Oy Ver
  • Sadece bazilari (belirtiniz)
    0% (0)20% (2)7% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Helede o sac modelleri nedir abi ya, kendilerini bizim ulkede boyle demek icin mi ya da birbirlerini rahatlikla bulabilmek icin mi oyle yapiyorlar, ilginc yani, bunada biri aciklik getirebilirse fena olmaz.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi cöplük

1|1
    0|0
    • @fatoş_istanbul. It ler tavsan gibi covaliyorlar

• @fatoş_istanbul tengri biz menen deyip temelli kendi irkimdan da sogumak istemiyorum, milliyetcilik iyi ama irkcilik kotu, ne serefli milletiz biz, o bize yeter

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç görmedim.

0|1
    0|0
  • Lan savaştan kaçmış adaamları bir bırakında işinize bakın. Nereye baksam suriyeliler ile ilgili bir paylaşım. yeterrr

0|1
    0|0
    • Kinaye mi yaptin savastan kacmis derken?

• Dostum ben burda sahsen onlarin tarzindan hoslanan var mi diyorum, cunki tisortu cope atmak istemiyorum kapis

• Ona gore giyecemde, cope de atmam gerci

• Bayılıyoruz mk Suriyelilere. Hepsi çok kültürlü, zeki, karizmatik ve kibarlar. Bir kokuları var üfff hangi ırk kokar ki onlar gibi <999 Allah başımızdan eksik etmesin onları.

1|0
    0|0
    • Kinaye mi yaptiniz nedesembilemedim. d

• cok gorusuzler

0|1
    0|0
Yükleniyor...