Kardeşiyle eşyalarını paylaşmak istemeyen bir ben miyim?

Kız kardeşim sürekli benim eşyalarmı kullanıyor ondanda aynıları var yinede gözü bnmkilerde bnden çok eşyası var bnmkileri kullanıyor hadi kullandın yerine koymuyor bugün yine bişeylerimi almş çantasına atmş aradım bulamadım çok sinirlendim bela okudum sinirden ya bu kadar embesil olabilir mi insan 😬😬

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• aaa bizim dolaplarımız bile birleşik herşeyi beraber kullanırız o banyodan cıkar üstündeki havluyu alırım bazen ben girerim duşa biz kardeş gibi bile değiliz arkadas gibi flan annemler bile şaşırır bize

0|0
    0|0
    • Maşallah o kaç yaşında

• Maşallah tan başka diyeceğim yok valla 😥😀😀

• aynen biz çok değişiğiz kavgayı bırak hemen bir bağrışma olsa annemler kapıda beliriyo oha kavga ediyolar flan diye gülüyolar flan babam birimize bağırsa diğeri dalıyo konuya flan bu sefer konu sapıyo babamı bastırıyoruz kaçıyo bide biz ayrı şehirlerde üni okuyoruz görüşemeyiz hiç flan farklıyız yani

Erkekler Ne Diyor 4

• Eşyalarımı paylaşmayı severim sıkıntı yok ama Bazı özel şeylerim kullanıldığında sinirleniyorum.

0|0
    0|0
  • kardeşin ergenlik yaşındamı ha eğer öyleyse büyük ayıp etmişsin. s

0|0
    0|0
    • Ergen niye ayıp onumda var bwnzer esya ları

• ya öyle tabikide sen o kızla başa çikamazsin yani sen ne yapsan zıttını yapar istediğini yap önüne geçemezsin ki sen o eşyaları gömsen bile bulur yine kullanır ileride geçer ama uygun bir dille uyara bilirsin alıyorsan haber ver diye ya da sen onunkileri kullansana mesela sen ondan büyüksün diye seninkiler daha kaliteli ya da daha iyi gözüyle bakıyor olabilir sende onumkileri al ve kullan bakaalim ne olacak sonuç :))

• sanırım sensin

0|0
    0|0
  • İç çamaşırını da kullanmıyor herhalde dimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Abimde benle tornavidalarını paylaşmaz. İkinizde aynısınız. Verseniz 2 dk sanki nolacak. Oysaki ben ne isterse veriyorum.

0|0
    0|0
  • Evlenince çok ararsınız birbirinizi öyle deme kardeş vazgeçilmez yine de bir eşya için kötü olma 2008 den beri bn abimle küsüm mesela

0|0
    0|0
    • neden küssünüz

• Haklısın seni anlıyorum ama erkek kardeş ilişkisi kız kardeşe benzemez

• Ablam da var benim onunla da seninle kardeşin gibi idik şimdi ikimiz de evliyiz o yüzden çok arıyoruz birimizi keşke olsa da herşeyi mi alsa diosun

• Bende pek sevmiyorum 😅

0|0
    0|0
  • Bende kimse ile paylaşmam

0|0
    0|0
  • Bendede ondan var 1 tas var aramizda sinir oluyorum ya

0|0
    0|0
  • Birkac yil sonra gecer

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum. Sürekli zarar veriyor. Geride getirmiyor bıktım artık

0|0
    0|0
  • Benimki 10 yaşında o da çok meraklı ya alır topuklularımı giyer kalemliğimi kurcalar kıyafetlerimi inceler sürekli bunu eskitme ilerde ben giyerim der 😄 Ama benim hoşuma gidiyo 😍

0|0
    0|0
Yükleniyor...