Irkçımısınız? neden?

ırkçımısınız neden, ırkçıysanız kendi ırkınızı üstün görüyorsanız neden? veya neden diğer ırklara düşmansınız cevap verirseniz sevinirim.

0|0
12|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Irkçı olmam değilim.

1|0
    0|0
  • Irkcı degilim vatanini milletini bayragini halkini dinini kültürünü dilini vs seven ve bu degerlere asiri bagli milliyetci bir Türk genciyim. Irkcılık bana uzak.

0|0
    0|0
  • Irkçı değilim, ırkçı olandan da nefret ederim.

1|0
    0|0
  • Irkçı değilim , ırkçılık karşısında dururum

1|0
    0|0
  • kürtleri sevmem ve ölmelerni isteri ama bu ırkçılığa girmez , ırkçılık ırkı olana karşı yapılır kürtler bir ırk değil topluluktur. bu yüzden ırkçılık yapmamış oluyorum.

0|1
    0|0
  • Irkçıyım

0|0
    0|0
  • Irkçılıktan ve zencilerden nefret ederim

0|0
    0|0
  • Değilim

0|0
    0|0
  • değilim

0|0
    0|0
  • Ben ırkçı değilim sadece İngilizce Fransızlari sevmem

0|0
    0|0
  • Benim Irkçılığım Türke düşman olan herkese.

0|0
    0|0
  • Yoooo

0|0
    0|0
  • Irkçı değilim fakat herkesin özgürlüğü Vatanima, bayrağima el uzatincaya kadardir o zaman ırkçiligin âlâsini yaparim onun haricinde bu bayragin gölgesinde herkes eşittir.

0|0
    0|0
  • ırkçı değilimdir olsaydım sebebini yazardım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Irkçı sayılmam ama içinde doğup büyüdüğüm ırkı tabi ki de çok seviyorum bu akşam bir miniğimiz bayram şeker para toplama muhabbetinde '' para için düğün arabasının önünü mü keselim? '' deyince Türk çocuğu nasıl da belli dedim böyle şeyler yaparım ve hoşuma gider.

Diğer ırklardan kötülerini sevmem ülke adı olur yeri gelir ama iyi insanlar ve ırkları özellikle zencileri sırf bizler gibi zulümlere maruz aklıyorlar diye daha bir severim bu da böyle.

0|0
    0|0
  • Irkçı değilim

1|0
    0|0
  • degilim diyelim

1|0
    0|0
  • Irkçı değilim ve ırkçılardan nefret ederim..

1|0
    0|0
  • Irkçıyım. Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur tek felsefemde budur sebebi ise şöyledir ki en dost bildiklerimiz bile benim Vatanımın askerlerini kör kurşunla götürüyorsa ben buna dost demem. Ha vardır içinde Türk'te vardır ama onlar ististandır şöyle ki bir kasa elmanın içinde bile çürük vardır onları da temizlemek lazım yoksa diğer elmalar çürür. Türkiye içinde çürük Türk'ler Allah'ın izniyle temizlenecektir.

1|0
    0|0
    • sadece türkler için bakma olaya ben dünya genelinden bahsediyorum
      mesela beyaz tenliler siyahları istemiyor bu ırkçılık. Seninde yanında ingiliz bir adam zenci nijeryalı birini dövmek istiyor sebeb yokken sadece ırkçılık buna nasıl bakıyosun? sence adil mi?

• Demek ki sende beter ve bahsettiğin bütün kötü özellikleri içeriyorsun. Sevindim iyi geceler.

• değilim

1|0
    0|0
  • hayır asla degilim. ayrımcılık yok ama kendini bişey sananlarada acayip kıl olurum

1|0
    0|0
  • Bu zaman kadar ırkçı olmadikta noldu agzimiza s. ctilar resmen irkciyim artik. Kurunun yaninda yasta yansin

0|0
    0|0
  • İnsanlar sadece iyiler ve kötüler olarak ayrılır.
    Irkçı değilim.

0|0
    0|0
  • Hippiyim

0|0
    0|0
  • Hainlere karşi oyleyim.

0|0
    0|0
  • Sevmediğim çok ırk var.

0|0
    0|0