Annem fakirlere 60.000 tl zekat vermiş?

Ailem öyle çok dindar bir aile değil. Annem turbana karşı falan babam faiz yer kumar oynar. Zaten borsayla ilgileniyor kazancınızın yüzde 90 i haram. Namaz kilmazlar vs vs. Ama tuhaf bir biçimde konu zekat vermeye gelince anında başımıza dindar kesiliyorlar. Annem babam herbr 30ar bin liradan toplam 60.000 tl zekat vermişler. Ulan ben 180.000e araba istiyorum almiyorlar. Cebimde 600 tllik telefonla dolaşıyorum. Bir yere gitmek istedigimde para vermezler ama gider babam kendine 15000 tlte Rolex saat alirlar. Elin varoşlarında 60.000 tl zekat veririler. Ailem cidden çok tuhaf. Ulan zekat ver bu kötü değil ama oğlunun ihtiyacı varken gidipte elin varosuna 60.000 tl vermek nedir. Bu sene ünite gecicem sehirdisinda okuycam 180.000e araba istiyorum alıyorlar. Sayelerinde hayatımda ilk defa otobüslere dolmuslara düştüm. Kasım kasım kasilan yarı bozuk 600 tllik telefonum var yeni tel almaz. Ama gider 60.000 tl zekat verirler..

Ne yalicam bu ailemle bilmiyorum.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Öncelikle kelimelerine dikkat et. Kırıcı olma. Hatta haddini de bil. Senin varoş dediğin insanlara biz yardıma ihtiyaç duyan insanlar diyoruz. Tabi ki önce ailesini mağdur etmeyerek sonra insanlara yardım edilmesi gerek. Ama şu sözlerinden sonra keşke o varoş dediklerinin imkanı olsaydı o 60.000 tlyi size verseydide çeneni kapatsaydın.

0|0
    0|0
  • Haram para olduklarini bildikleri icin cok veriyolardir

1|0
    0|0
  • Bende fakirim benide görsünler sonra biz seninle kırışalım nası fikir 🤔

1|0
    0|0
  • Sen insanlara varos diyemezsin haketmiyorsun demek o parayida

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1