Hayvan severmisin?

Hayvan sever misiniz? Hani hayvan severim deyip de hayvan derisi cüzdan çanta falan alanlar var ya yok onlara sormuyorum. Hangi hayvanı seviyorsunuz seviyorsanız?

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır kullanmam , hayvanlar en iyi dostumdur yanımda az insan var çok hayvan var. Her tanıdığım menfaati için yanımda oldu ama hayvanlar karşılıksız sevdi eleştirili gözlerle bakmadı bana hiç.

0|1
    0|0
    • Süpersin

• Sevmemize fırsat vermiyorlar hepsini geçtim dokuları ürkütücü. Uzun lafın kısası yok 😂

• Eig için teşekkürler.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Sevmediğim hayvanlar yılan, sinek ve arılar galiba böcekler de var tabi gerisini severim köpek fobim var 6 yıldır ama severim de hala.
    En çok civciv, seçe yavruları ve karga yavruları tombul tombul çok tatlılar mahallenin kara kedisi ve yavruları da var tabi.

0|1
    0|0
  • ördekleri çok severim hele yavruyken

0|2
    0|0
  • köpekleri seviyorum.

0|1
    0|0
  • Çoğunu severim ama en çok kedi

1|1
    0|0
  • kedi severim.

0|1
    0|0
  • Her hayvanı severim.

0|1
    0|0
  • Aslan kaplan kaplumbağa köpek tavuk lama hepsini severim geneldee. Ama besleyebildiklerim. Kedi tavşan ve tavuk. Arıdan pek hoşlanmam. sesini sevmiyorum. ölmesinde ama benden uzak olsa iyi olur

0|1
    0|0
  • Uzaktan evet

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Kedi köpüş

0|1
    0|0
  • seviyomda korkuyom biraz :d kedi kopek at tavsan dinozor

0|1
    0|0
  • Sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Bütün hayvanları seviyorum. Minik hamam böceğinden tut kutup ayısına kadar... hepsini seviyorum
    Ama en çok hamster ^^

0|0
    0|0
  • her türlü hayvanı severim, hiçbiri zarar görsün istemem tabi kimisini özellikle vahşi olanları uzaktan sevmek gerek:D

0|0
    0|0
  • Çok çok çok severim hepsi benim bebekim

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hepsini severim ama 10 senedir beslediğim bir kedim vardı kayboldu. O yüzden kedi diyorum

0|1
    0|0
  • Kardeş neyin kafası bu, başka neyden ne yapacaksın ki?
    Üzerinde giydiğin çoğu kıyafetin bile maddesi hayvanlardan gelir oysa. Biraz araştırsan görürsün.

0|0
    0|0
    • Deri mont giymiyorum deri ayakkabı giymiyorum normal tshirt gömleklerinde hayvanlardan yapıldığını zannetmiyorum

• Bazıları severim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...