Buradan takılcak arkadaş bulmak çok mu zor?

Takılcak, mesajlascak cinsel konuşmayan arkadas bulmak cok mu zor?

1|5
15|87

En İyi Erkek Görüşü

• Kusura bakma ama bu sitede arkadaş arayanlara garip gözle bakıyorum, sanki madagaskar da yaşıyorsunuz da dışarı çıktığınız zaman zebralardan, lemurlardan başka kimseyi göremiyormuşsunuz gibi. İnsan mı kalmadı da abazaların cirit attığı, kardeşim diyarında seviyeli sohbet bekliyosunuz anlamadım

2|0
    0|0
    • Iyi de baska nerden bulucam

• Bulunmuyo iste oralardan

• Niye ki, farkı ne

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 86

• Profillerinden yorum yaptıkları sorulara bakarak ve takıp ettikleri takip edilmesinden çoksa uzaklaş ondan derim

1|0
    0|0
  • Erkeklik dürtüsü ister istemez kayıyor öyle biri ancak başkasına aşık olan hep başkasını düşünen o yüzden seni hiç cinsellik anlamında düşünmek için fırsat bulamayan biri olmalı zor ya zor

1|0
    0|0
  • Zor bayağı.

0|0
    0|0
  • Şahsi olarak, ''takılmak'' eylemi zaten kendi içinde sakattır diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Var tabi ya ben varım herşey cinsellik değil

0|0
    0|0
  • Her zaman seviyeli, saygı mertebesini aşmayacak sohbet edebilecek iyi insanlar var. Ne zaman isterseniz konuşabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Beynin sağlamsa arkadaş olabiliriz.

1|0
    0|0
  • Yani genelde zor :)

0|0
    0|0
  • vardır sana denk gelmemiştir

0|0
    0|0
  • Ben varımm 😇

1|0
    0|0
  • Aradığın biriyim tam da yaşım da 23 istersen at mesaj bende arıyom konuscak eleman da ya cinsel konusuyor ya da abuk sabuk :D bir tane var gerci iyi olan. bir o var zaten oda yakında gitcek burdan :S

0|0
    0|0
  • Senin için basit.

0|0
    0|0
  • Başka yer mi kalmadı?

0|0
    0|0
  • napıcan hacı bunları burada takılıp napacna

0|0
    0|0
  • hayır çok kolayda şu genellemeleri bırakmalısın bence

0|0
    0|0
  • Zor değil

0|0
    0|0
  • Yok cok kolay

0|0
    0|0
  • Sanırım. Gerçi bilemem ben kimseye burdan mesat atmadım, kimse de bana atmadı kendi yağımda kavrulurum heralde. :D

0|0
    0|0
  • Zor değil ama kolay da değildir tabi, herkes ben mi? :D

0|0
    0|0
  • yoo son derece düzgün arkadaşlıklar kurabilirsin. bu sana bağlı.

0|0
    0|0
  • yoo çok kolay

0|0
    0|0
  • İstedikten sonra çok kolay yeter ki kendin gibi biri olsun

0|0
    0|0
  • Şimdi ben sana ben arkadaş olurum desem nasıl inanacaksın ki. Güven söz konusu

0|0
    0|0
  • Yok be selam ver millete

0|0
    0|0
  • Zor değil. Sadece seçerken dikkatli olacaksın. Ilk seferde insan kendini belli eder. Konuşma tarzindan.

0|0
    0|0
  • Zor hemde baya zor 😁

0|0
    0|0
  • eskiden kolaydı da şimdi herkes fake, troll peşinde öyle olmayanlar da egolarından yanına yaklaşılmıyor genelde. Böyle iyi boşver, ne çekicen milletin kahrını.

0|0
    0|0
  • zor değil. ama eğer matematik, bilgisayar, teknoloji, fizik konuşmak seni sıkmayacaksa... birde havadan sudan konuşurum ama başka birşey konuşmam genelde... sıkılmayacaksan gel... :)

0|0
    0|0
  • zor.

0|0
    0|0
  • burası mesajlasmak için bir platform değil ki aslında mesaj için yapmışlar, ancak mesaj için bir soru cevap yapınca iletişim amaçlı diyor ulan ozaman mesajlasma kısmı niye koydun bu site çok saçma

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    56

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...