Nasıl sert biri olunur?

Oldum olası, kibar hanım efendi görünürüm. Kırılgan, duygusal görünmekten bıktım. Her şeye alınıyorum, her şeye kanıyorum her şeye ''hayır'' diyemiyorum. Bu bir hastalık ya. Bunu soğuk bir insan olmaya çalışarak düzeltmeye çalışıcağım. Cidden böyle biri olduğumu bile söylemek istemezdim. Sizce ne yapabilirim?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Her şeye hayır diyemiyorum değil.
    Hiçbir şeye hayır diyemiyorum olacak. Özne yüklem uyumsuzluğu.
    Sorununa gelince, bu yazdıklarını davranışlarını sergilerken aklına getirsen senin için iyi olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çok şey yaşaman lazım aslında yeterince yaşamamışsın ya da sen ders çıkaramamışsın. Önce var oluşunun temeline inmen lazım. Neden varsın, niye varız gibi soruların cevabını ara ama çok uzaklarda değil. Kimse melek değil, o yüzden biraz gevşe ve hayatını yaşa takma kafana.

1|0
    0|0
    • Bu sorudan nasıl bunları çıkarıp yazdın bilmiyorum ama neyse

• İşte tam bu yüzden her şeye kanan bir tipsin zaten. Biraz gözlerin açık olsa belki de bunun farkına varırdın iyi akşamlar.

• Gülme simirli bak

1|0
    0|0
  • Bence sert olmana gerek yok. Karakter meselesi çünkğ müdahale edemessin. Çözüm olarak hayatında değişiklikler yapmalısın ilk önce arkadaş cevreni değiş işini değiş olmadı semtini şehrini değiş dediğim gibi karaktere müdahale edilemez. Bu dediklerim mesele çok ciddi ise zorlamıyorsan hele işe yarar

1|0
    0|0
  • içten gelir, aslında sert olunmak için çaba harcanmaz yıllar eskitir, ve uzaktan bakanlar sert zanneder, yanlış arkadaşım yıllar eskitmiştir

1|0
    0|0
  • Sert olunmaz doğulur.

1|0
    0|0
  • Olduğun gibi kal :)

1|0
    0|0
    • Ya hayır. Basit birisi, kendine güvenmeyen birisi olmaktan bıktım.

• Kendine neden güvenmiyorsun? Hanımefendi olmak kötü birşey mi hem herkes layığını bulurmuş

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...