Millet olarak saf miyiz?

Millet olarak saf miyiz?

0|0
6|18

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• saf degılızde ıcımızde malesef boyle saf ınsanlar oluyormuş demekkı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Biraz var malesef :/

0|1
    0|0
  • oha ya :D

0|1
    0|0
  • 'Keriz kandırana hırsız deriz' diyordu Bilgin

0|1
    0|0
  • Cahillik çok

0|0
    0|0
  • Biraz oyleyiz bnce

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• şaşırtıcı bir durum değil ki İktidar da ki Tayyar efendi de Allah diyerek kandırıyor insanları galeri13.uludagsozluk.com/.../...sleri_1082838.jpg

0|1
    0|0
  • Adamlar haberlerde bas bas bağırıyor tel dolandırıclarına dikkat edin diye adamlar hala varını yoğunu satıp veriyolar neymiş terörle bağlantıları varmış vır vır vır zır zır varsa çöz ozaman para neden istiyon hak ediyor bazı mallar

0|1
    0|0
  • çüşşşşşşş zaytung haber mi la bu :D zannetmiyom gerçek olduğunu hahahaha tövbe tövbe hem gül hem ağla :D işin en ilginç tarafı da 6 tutuklanıyor 5 serbest kalıyor :D :D :D :D tövbe estafirullağ şirk yapmış bide zaytung haberdir bu zannetmiyom :D asparagasdır.. @atarlı_şekerpare :D

1|0
    0|0
    • Bunun gerçek olma olasılığını düşünemiyorum bile asparagas haber 😃
      Haşa Allah ım diyecek sonra insanlar da buna inanıp para verecek yok artık

• @atarlı_şekerpare he vallaha ben de hiç inanmadım. O kadar mı saf yav bana gelse dese agzına bir tane çakarım gönderirim geri :D

• Aynen kanka 😃

• saf da laf mı süzme salağız milletçe

0|1
    0|0
  • Cahil toplum :))

0|1
    0|0
  • Öyle sorgulamadan, öyle bilgisizce inanıyorlar ki yüzyıllar öncesinde dinlerin cıkıs noktasını ve nasıl bu kadar kolay yayıldıgını rahatca anlayabiliyorsun.

0|1
    0|0
  • bu mobilyacının beyni talaşa mı düşmüş bu nedir nasıl bir manyaklıktır :D

0|0
    0|0
  • Allah ile aldatmak kelimesinin tipik bir canlı örneği bu haberde gizli!

0|0
    0|0
  • biliyordum işte biliyordum. Allahın içimizden biri olduğunu biliyordum. demek şah damarımızda gezinen haydut buymuş. peki şimdi nolacak? Allah içeri girdiğine göre kainat sahipsizmi kalacak? :(

0|0
    0|0
  • İman zatıflığı bu saflık değil..

0|0
    0|0
  • Asparagas haber

0|0
    0|0
  • Yıllarca dünyaya hükmetmiş milletimize saf deyip hakaret edemeyiz kişisel hatalardır bu her yerde olabilir �nsanın bazen basireti bağlanır

0|0
    0|0
  • ya o beyinle o kadar malı mülkü nasıl yapmış şaşırıyorum bunlara :)

0|0
    0|0
  • Tabiki.. yoksa bu durumda olmazdi ulke.

0|0
    0|0
  • evet. aziz nesin dediğinde kızmıştınız ama daha herşeyi yeni görüyorsunuz...

0|0
    0|0
  • bunlara para verenin aklını sikiyım

0|0
    0|0
  • Aslına bakarsan bir bakıma haklı, her şey O'nun bir parçası zaten. Ben de, o da, sen de...

0|0
    0|0
    • Konuya dönecek olursak, evet saftan da öte gerizekalıyız. Atam kusura bakma ama hakkaten öyle.

Yükleniyor...