Babamdan nefret ediyorum. Dayanamiyorum ona?

18 yasinda bu yil liseden mezun olmus bir kizim. Malum yaz tatiline girdik surekli evdeyim babam da ramazan diye erken geliyor eve. Surekli bana bagriyor hakli haksiz fark etmez. Surekli laf sokuyor.
Daha bugun yemekte olan olayi anlatacam. Dolma biber yapmis annem tuzsuz geldi. Tuz dokulur mu buna dedim anneme. Babam da sen salak misin neye tuz dokulup dokulmeyecegini bilmiyor musun aklin yok mu senin vs dedi. Bende samimi olmayan bir sesle tamam baba bir daha sormam dedim. O da gulerek sen var ya seytansin dedi. Senin kadar gecimsiz birini gormedim dedi. Basimi salladim ben de onaylar gibi dedi o boynunu bicakla keserim.
Surekli oldurmekle tehtit ediyor biliyorum oyle bir sey yapacagindan degil ama kalbim kiriliyor. Buyudum artik kucuk bir kiz cocugu degilim. Dayanamiyorum laflarina. Bagirip karsilik da veremiyorum. Oldurmek istiyorum kendinimi. Ne yapacagim Allah askina yardim edin?
(Universiteye bu yil gidecegim ama babam oturdugumuz il disinda asla izin vermedi. Yani ne olursa olsun hep o evdeyim..)

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gün gelecek babanı mumla arayacaksın

0|0
    0|0
    • Babami seviyorum ama onunla yasayamiyorum. Olmesiyle tehtit edip durmayin. Ya ondan once ben olursem? O zaman o uzulmeyecek mi? Gecici cozum degil gerekli cozumler onerin

En İyi Kız Görüşü

• 1. kendini öldürmen icin bir sebep yok.. Genelinde zaten intihari uygulamak degil düsünmek bile günah.. Sakin aklina böyle seyler getirme ve allaha sigin..

2. babanin yaptigi yanlis elbette.. Belkide senin kalbinin kirdiginin bile farkinda degil.. Bence acik acik babanla konusmalisin.. Böyle konusarak nekadar kirildigini dile getirmelisin.. Eger babanla konusmak istemiosan annenle konus.. Annen babanla paylasir.. Ama icine atmamalisin..

3. sabirli ol ve babandan nefret etme.. O sana ne derse desin ne yaparsa yapsin senin babandir atandir.. Inan bana baban öldügünde (allah gecinden versin) tutundugun dal kirilir.. Cocuklugun biter ve büyürsün.. Birdaha hic bir adamin dolduramayacagi kocaman bir bosluk olur kalbinin tam ortasinda.. birdaha hic kimse öyle kokmaz.. Birdaha hic kimse öyle dokunmaz sana..
    Bunun belki simdi degil ama ilerde farkina varacaksin canım ..

1|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim. Allah razi olsun. İcimi rahatlattin. Aglayarak okudum. Tekrar tesekkur ederim

• Tesekkur ederim. Cok iyi birisin.

• Tsk ederim sende öylesin :))

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunlara kafani takma baska seylerle oyalan. Üzücü bir durum hepimiz aile konusunda şanslı olamayabiliyoruz ama ns olursa olsun nefret ediyorum demek dogru degil. Allah acısını yaşatmasın.

0|0
    0|0
  • Böyle babalara annelere tahammül edemiyorum ya nasıl insanlar benim kızım olsa elini sıcak sudan soğuk suya sokmam her istediğini yaparım

1|0
    0|0
    • Her istedigimi yapmasin. Yeter ki kavga etmek icin laf sokmak icin ugrasmasin. Baska hicbir sey istemiyorum

• Simdi baban hakkında kötü birseyde söylemek istemiyorum ama kusura bakma yani böyle baba olmaz

• Yazık ya cidden senin adına üzüldüm..

1|0
    0|0
  • işin zor

0|0
    0|0
  • Öldür öldür yoksa baban öldürecek banane senin sorunlarından geberirsen Çok yaşa

0|0
    0|0
  • annenin hiçbir tepki göstermiyor mu?

0|0
    0|0
  • Sabır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ah canım Kıyamam kuzum

1|0
    0|0
  • Bugün öldürmekle tehdit eder yarın öldürür. Emin olma. Gerekirse bağır çağır hakkını ara, ben hep öyle yaptım ama keşke üniversiteyi uzakta okuma şansın olsaydı, o zaman sana karşı tutumu değişebilirdi...

0|0
    0|0
    • Bagirip cagirirsam gozu doner her seyi yapar. Korkuyorum kizginken hicbir sey yapamiyorum. Konusmam bile bak nasil delirtiyor. Ben tek cocuk oldugum icin yollamazlar asla disariya beni..

• Yapacak birşey yok bende yaşadım böyle sorunlar yaşıyorumda emin ol üniversite için şehir dışına kaçtım yine aynı mutsuzluğu veriyor..

0|0
    0|0
  • Bende ailemle anlaşamıyorum senin yerinde olsam kesinlikle başka bir il seçerim yurtta kalırım ya da bir kaç arkadas ev tutarız part time bir işe girerim ve okulumu bitirmeye çalışırım. Kafan rahat olur. Bende bu sene lise 4'e geçtim seneye üniversite seçicem ve başka bir il istiyorum. Baban ve annen artık sana karışamaz 18 yaşın üstündesin..

0|0
    0|0
  • polise git babam beni kesmekle tehdit etti de

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...