Hiç taciz veya tecavüzle karşılaştınız mı, şahit oldunuz mu?

Taciz veya tecavüz sosyal hayatımızda masum kılıflara sokuluyor maalesef.

-duygusal baskı ile isteklerini yerine getirtmek
-sarhoşken faydalanmak
-tacize ortam hazırlamak

vs.

FLÖRT ve TACİZ arasındaki ince çizgi

Güncellemeler:
Güncel

0|0
19|8

En İyi Kız Görüşü

• Bir kere asansörden tam çıkarken bir adam popomu ellemişti sinirlenmiştim ama yanımda babam vardı olay çıkmasın diye sustum sayılır mı?

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de karşılastim otobuste bir kiz poposunu dayamisti tek beden olmustuk ben geri gekildikce o yapistiriyodu. bir de erkek versiyonu oldu ama samari patlattim en sonunda.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Kadın olarak her zaman taciz ediliyoruz illa fiziksel şiddete gerek yok.. bir kere bir erkek kufur edince bile ya annemiz ya bacimiza gider bunlar bile ne yazik ki cahil ulkemin en vazgeçilmez uzları.. Üzülmek kaliyor bize sonra neden mutsuz toplumuz diye dilimiz dışarda ağzımızdan salya akar gezeriz.

0|1
    0|0
  • İkisiyle de birçok kez karşılaştım malesef. Doğrudan tacize maruz kaldığım da oldu, o bahsettiklerine de...

0|3
    0|0
  • tacize uğramayan kadın yoktur burada.. ya otobüste ellerler ya konserde hiçbiri yoksa laf atarlar. bana otobüste dokunan birisine delici bakışlarımla tedit sinyalleri göndermiştim hemen elini çekti bacağımdan.. tekrar dokunsa rezil edecektim

0|1
    0|0
  • Tacize uğramıştım.

0|0
    0|0
  • Yaşadım tacizi Allah kimseye yaşatmasın

0|1
    0|0
  • Taciz başıma geldi

0|0
    0|0
  • evet. tacize. adam arabayı durdurup kapıyı açarak laf atmıştı. daha sonra abilerim ve babam onu o sokaktan geçerken arabasını durdurup dövmüşlerdi.

0|1
    0|0
  • Oldum

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Evet 3 kere tacize uğradım

0|0
    0|0
  • 15 yasımda tacize ugramıstım

0|0
    0|0
  • Malesef...

0|0
    0|0
  • 15 yaşında sevdiğim çocuk ve arkadaşı tarafından tecavüze uğradım.
    Atlatamadım.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Yasadim

0|0
    0|0
  • Flört konusunda ayrılmama sebep olan bir olay yaşadım ve iki kerede kalabalık yerlerdi taciz edildim birinde 15 yaşındaydım çok ağlamıştım aklıma geldikçe midem bulanıyor

0|1
    0|0
  • Su anki sevgilim (2 yildir cikiyoruz) henuz arkadasken beni eve davet etmisti bir gun benle opusmek istedi yavas yavas flortlesiyorduk ben daha ileri gitmek istemedim o beni zorla yataga yatirdi taciz etti cok korktum ona vurdum ustumden kalkti ama sinirlendi sonra pisman olup ozur diledi bu da bole animdir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bazen otobüste bilerek önüme gelip değdiren oluyor bir kerede 2 erkek geldi oturuyordum bir tanesi bacağıma çarpıyordu bilerek sonrada gözlerime bakıp duruyordu 2 ramazan öncede bir kız pantolonuma bakıp bakıp duruyordu en sonunda telefonu çıkardı telefonun yansımasından bakmaya başladı iş yerinde garsonluk yaparken gaylar geliyordu adımı sordular söyledim ay ben oldum olası severim bu isimde olanları dediler başka şeylerde oluyordu ama hatırlamıyorum tam

0|0
    0|0
  • Konsere gitmiştik yanımda arkadaşım vardı. Arkamızda bir teyze ve kızı sürtünüp elleşip duruyordu. Zor kurtardım namusumu :D

0|0
    0|0
  • Bu tip taciz olayları sosyal medyadan kucuk kiz cocuklarina yonelik cok oluyo. Bu yuzden bu konuda cok dikkatli olmak gerek.

0|0
    0|0
  • Hihi oki kadin bana zorla sahip oldu

0|0
    0|0
  • Ben küçükken ablam okuldaki bir çocuk tarafından tacize uğramıştı

0|0
    0|0
  • Kalçalarıma hiç beklemediğin bayan tanıdığımdan tokatla karışık ellenmeye maruz kaldım. Bu deli cesareti ona pahalıya mal oldu.

0|0
    0|0
  • Maşallah herkesde bişey yaşamış anasını satayım. Kimler cezaevinde 50-60 Yıl Yatıp çıktı diye sorsan herkes ben ben diye yazıyor bu ne biçim

0|0
    0|0
Yükleniyor...