Şöyle giyinen bir kız bulmak neden zor? Sizin istediğiniz kişi de zor mu bulunuyor türkiyede?

Şöyle giyinen bir kız bulmak neden zor? Sizin istediğiniz kişi de zor mu bulunuyor türkiyede?Şöyle giyinen bir kız bulmak neden zor ? Sizin istediğiniz kişi de zor mu bulunuyor  türkiyede ?

3|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Baktımda herkes eleştirmiş insanlara baktığımda normal kapanan insanlara dahi şehvetle bakanları görünce böyle kapanmaları farz oldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Bu kadarı çok fazla yüzü görünsün kapalılığın tanımı vicut hatların belli olmayacak kadar bol ve örtük giyinmek bende kapalıyım ama bu çok fazla bir kapalılık
    Bunlar sadece cemaatlerde bulabilirsin mahmut effendi falan

1|0
    0|0
    • fazla değil bence sakıncası yok sonuçta :)

• Bence eşini bu kadar kısıtlama derim toplumda yadırganım küçük düşmesini istemezsin peçe abartı bnce sende yüzünü kapat o zamn
      yine senin tercihin

• yok ben neden kısıtlayayım böyle giyinen birini bulurum böyle giyinmekte olan aşkı varsa sıkıntı yok

• böyle giyineceğime hiç dışarı çıkmam

2|0
    0|0
  • yoo ben heryerde görüyorum sende sorun var bence.

0|0
    0|0
  • Yokkkk.

0|0
    0|0
  • vardır ama yüzü görünmediğinden yaşı da belli olmuyo. zaten islam da yüz örtmek yok. sadece eller ve yüz görünecek kadar kapalı olunmalı.

1|0
    0|0
  • Aggaahshjsjsjs yahu ahhssjsjksks 😅 zihniyetini zikiyim kodumun leş arabı seni. hadi oradan ol git afganistana. Bu tipler şeriat felan isteyen tipler mk. Gidin o leş zikilesi arap kültürünü arap ülkelerinde yaşasın burası TÜRKİYE 🇹🇷

0|0
    0|0
    • 1 xper hesap açıp tek düşünceli birinin 10 görüş yapacak kadar kuyruk acısı neden anlamadım

• İrana yallah

0|0
    0|0
  • ya gözlerini görüp tahrik olursan!!! oha çok ayıp haram günah tövbe bism... bence kesinlikle siyah günes gözlügü de takmalı. eşi de uygun olsun diye at gözlügüyle bu aksesuarı desteklemeli.

0|0
    0|0
  • Çıplak olsa daha tercih edilesi.

0|0
    0|0
  • Hatta hiç olmasın böyle yobazlar..

1|0
    0|0
    • din emirlerini yerine getirenler yobaz mı oluyor

• Sanırım anlama kabiliyetinde biraz sıkıntı var :/
      Neyse by 🖐🏻🖐🏻

• sende var belki

• Suriyeliler de çok var öyle zaten vatandaşımız olacaklarmis yakın zamanda

0|0
    0|0
  • neden böyle istiyorsun peki güzel göründüğünü düşündüğün için mi?

0|0
    0|0
  • Peki sana bir soru , neden böyle giyinmesini istiyorsun

0|0
    0|0
  • Biri mi hani nerde hani kimse yok

0|0
    0|0
  • Kızlar neden kapanıyor erkekler kapansın sen kapansana bu sicakta

1|0
    0|0
  • İran'a git ya da Irak Suudi Arabistan'da olabilir

0|0
    0|0
  • Böyle giyinen çok kişi var artık Türkiye'de maalesef. Nasıl bulamıyosun anlamadım.

0|0
    0|0
  • Nefsi terbiye durumu

0|0
    0|0
  • Kız nerede? Siyah bişi görüyorum ben sadece

0|0
    0|0
  • sen neden böyle bir kızı istiyon

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 4

• Şişli Cevahir AVM'ye git bir sürü var bunlardan

0|0
    0|0
  • yok bea her yerde istediğim tarz var , ben şimdi bu tarz siyahları çekeyim. belimde patlayıcı olsun gidiyim patlatıyım. ? çok zeikce olurdu

0|0
    0|0
  • Suriyeliyle Evlen

0|0
    0|0
  • Suriyeliler İranlılar var. Dışarı çıkarsan bol bulursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...