Suriyeli mültecilere türk vatandaşlık verilmeli mi?

Ülkemizde hemen hemen her yerde gördugumuz suriyeliler kendi ülkelerinde savaş oldugu icin zorunlu kaçmak durumdalar ülkemizde nufuslari 3 milyonu buldu Türkiye cumhuriyeti vatandaşlıgina alinmali mı sizce?

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• evet

0|1
    0|0
    • Sen suruyelimisin? :)

• ne suriyesi suriyeli degilim arapta degilim turkde degilim

• Tamam sampiyon sakin ol :)

En İyi Erkek Görüşü

• Verilmeli ki görsünler hanyayı konyayı...
    Adamlar şu berbat halleriyle Türkiyeden kaçmak için çoluk çocuk ölmeyi göze alıyor, vatandaş yaparlarsa bir tanesi kalmaz.

4|3
    0|0
    • Evet biliyorum sınırda gorev yapiyorum kacmaya calisiyorlar hep

• Haa ozaman dogru bak :D

• Büyük reis sevmeyeceği eşşeğin önüne ot koymaz, bunu hiç unutmayın :D

Kızlar Ne Diyor 4

• verilememeli iyice yerleşmesinler defolupgitsinler artık

0|1
    0|0
  • Verilmesin

0|0
    0|0
  • hayır. yüz buldukça doğuruyorlar. çok nankörler. verilmemeli. hepsi silahlanıp vatanlarını kurtarmalı.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben normalde verilmesin diyorum.
    Ancak verilirse onlarda vergi vermek, işe girmek için çabalamak, Okullarda okumak için zeki ve yüksek puanlı olmak zorunda kalacak ve büyük kitleler halinde Ya ülkelerine ya da başka memleketlere göç edecekler. Avantajıda var yani

0|0
    0|0
  • Hayır verilmesin Sekter olup gitsinler

0|0
    0|0
  • Hayır, alınmamamlı. Alınırsa ırak kürtleri gibi gidip pkk'ya katılır yarısı. 10 sene sonrada özerklik niye naralar atarlar.

0|0
    0|0
  • hayır defolup gitmeliler

0|0
    0|0
  • Hayır verilmesin eğitimli olan ve büyük yatırım yapanlara verilebilir sadece

0|0
    0|0
  • Verilmesin. Defolup gitsinler yeter artık. Olaylar onların yüzünden çıkıyor. Ayrıca teröristleri destekleyen kürtler de sınır dışı edilmeli.

0|0
    0|0
  • ÖNCE asırlardır hüküm süren tarihimizi bir okuyun sonra bu saçma sorulara gelin VERSİNLERRR...
    Bİ BİTMEDİNİZ

0|0
    0|0
    • Kardes sacma sapan konusma ben burada soru soruyorum istemiyorsan cevaplama

• Kardeş onlar bizim din kardeşimiz taki osmanlı zamanın da suriye dediğimiz yerler bizim topraklarımız dı kısaca şuanda bizim sayılır az bir zaman sonra tekrar alıcaz sonuçta onlarda bizim vatandaşımız olucak ok?

• Bunu alın burdan bu çok zeki e be zekasini sevdiğim kilisi aylardır bombaliyorlar ne yapıyorsun suriyeye Gir çekmiş

• Hayır !

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Ben Türk oğlu Türk iken binbir türlü şart koştular. Arap olunca sorun olmuyor!!!
    ( Suriyelilere karşı değilim )

0|0
    0|0
Yükleniyor...