Ramazanda sigara içtiği için yumruk atılan lcw çalışanı. haberi duyan var mı?

görüntüler var. çocuk bayılmış. adam da karakola götürüldükten sonra serbet bırakılmış. o çocuk ölebilirdi. bırakılmasına anlam veremedim ben.

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Kimse kimseye zorla oruç tutturmuyor. Sırf oruçluyum ayağına pimi çekilmiş bomba gibi gezinenlere sinir oluyorum. Ben oruç tutuyorum aynı zmaanda normal şartlarda 1.5 - 2 paket sigara içen bir insanım , ramazanda sigara içen yemek yiyeni gördüğümde hiç böyle bir tavır takınmadım. Nefsine söz geçiremiyorsan tutmayacaksın. Kimsenin insanların hayatıyla oynamaya hakkı yok !

1|0
    0|0
  • Şimdi bu vuran itin orucu kabul mu Allah katinda?

1|0
    0|0
  • İşin en kötü yanı artık şaşırmamaya başladım :(

1|0
    0|0
  • İşte cahillik bu sizene lan adam içerde sıçarda o senin dini inancına uymak zorundamı

2|0
    0|0
  • İslam hoşgörü dini. Yanlış tanınmasına neden oluyorlar böyle etlemler gerçekleştirerek

1|0
    0|0
  • Var öyle o çocukları sanane i. nenin evladı herkes müslüman mı

1|0
    0|0
  • Dindarların hepsinin uyutulması gerekiyor. İnsan değiller zira.

1|0
    0|0
  • İnsanlar Şaşırmış..

1|0
    0|0
  • Kavganın sebebini bilmek gerek kimse ben orucum sen sigara içemezsin demez

0|0
    0|0
  • Ölebilirdi mi? İlginç.

0|0
    0|0
  • Sağlam yemiş yumrugu

0|0
    0|0
  • Yalnız çok sağlam koymuş adam

0|0
    0|0
  • İyi yapmıslar ellerine saglık serbest bırakılacak kanunda yeri yok

0|0
    0|0
  • hani islam hoşgörü diniydi demeden edemiyor insan ama az kaldi 20 dk sonra çile bitiyor

1|0
    0|0
  • Ölebilirdi?

kahaha attım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Saçma ya, önünüzde bir şey yenilmesine içilmesine dayanamıyorsanız tutmayın oruç.
    Sanki fakirlerin önünde kimse yemiyor. Sorsan niye tutuyorsun desen fakirleri anlamak için der. Cahiller.

1|0
    0|0
  • Pislik yobaz herif , Türkiye de yaşanmaz.

1|0
    0|0
  • yok artık yaa yalan haberdir o belki

0|0
    0|0
    • elinin altında internet var. sağlamasını yapabilirsin. videolu haber. ben bılıyorsunuzdur dıye paylaşmadım. olayın üzerınden bırkaç saat geçmiş

• bana da laf atan oldu. nispet yapar gibi su içiyosun dedi aptalın biri. cevap bile vermedim. muhatap olmam zaten.

• olma zaten elin yobazlarıyla boşver kimse kimseye göre yaşamak zorunda değil

• Olebilirdi ama olmemis bu yuzden birakmislardir dusununce bana mantikli geldi peki sana

0|0
    0|0
  • Sacma

0|0
    0|0
Yükleniyor...