Ben mi yanlış anlıyorum?

Arkadaşlar ben 20 yaşındayım. bir yerde staj görüyorum staj gördüğğm hoca kişi 31 yasında. Geçenlerde telefonum hastanın yanında kilidi açık kalmış. Hocaya hocam uzatabilir misiniz dedim. Ekrandaki fotoğrafa baktı kız bu sen misin falan dedi. O gün bütün stajyerlerşn numarasunı aldı. Akşam da bana mesaj attı. AA evet whatsapp fotoğrafın bugün gördüğüm fotoğraf. Gözlerin farklı sanki. Ne zaman çekindin. Neyse bir ara yazmadım 2 saat sonsra yine yazdı falan. Sonra hastanede odada çarşaf toplarken bir yalnız kaldık ben bayağı kötü hissettim. Sonra bir hastanın yanında çok tatlı değil mi ya diye sarıldı bana. Bugün de yanağımu parmağıyla okşadı çok şekersin diye. Yine hasta vardı stajyerler vardı. Ben zaten bana tecavğz etseler sesimi çıkaramam Adam evli çocuğu var. Yüzüğünü bazen takıyo bazen takmıyo. Bu adam bana yürüyo mu yoksa bana mı öyle geliyor bir de size sorayım dedim. Arkadaşlar ben 20 yaşındayım. bir yerde staj görüyorum staj gördüğğm hoca kişi 31 yasında. Geçenlerde telefonum hastanın yanında kilidi açık kalmış. Hocaya hocam uzatabilir misiniz dedim. Ekrandaki fotoğrafa baktı kız bu sen misin falan dedi. O gün bütün stajyerlerşn numarasunı aldı. Akşam da bana mesaj attı. AA evet whatsapp fotoğrafın bugün gördüğüm fotoğraf. Gözlerin farklı sanki. Ne zaman çekindin. Neyse bir ara yazmadım 2 saat sonsra yine yazdı falan. Sonra hastanede odada çarşaf toplarken bir yalnız kaldık ben bayağı kötü hissettim. Sonra bir hastanın yanında çok tatlı değil mi ya diye sarıldı bana. Bugün de yanağımu parmağıyla okşadı çok şekersin diye. Yine hasta vardı stajyerler vardı. Ben zaten bana tecavğz etseler sesimi çıkaramam Adam evli çocuğu var. Yüzüğünü bazen takıyo bazen takmıyo. Bu adam bana yürüyo mu yoksa bana mı öyle geliyor bir de size sorayım dedim.

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl sesimi çıkaramam ya?

Araya mesafe koy. Bunu nasıl yapacağını bilmiyorsan arkadaşlarına sor. Mesela yanağını okşayacağı sırada kendini geri çek. İzin verme. Sen buna müsaade ettikçe o daha da cesaretleniyor. Whatsapp'tan da cevap verme. Sevgilim falan var de ona. Bunu ima et.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tepkini göster

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Tek kelimeyle adami seytan yönetiyor, derhal tedbirini almalisin, senin bir gûlûsûn ona sana teslimimim anlamina gelir, allaha askina bu zamanda evli bekar genc yasli gûvenilecek erkek kalsimi? numarasini engelle nisanliyim sonun felaket olur de. yoksa bela kapinda.

0|0
    0|0
  • Evet, senini çıkarma sakın tecavzü etsin. 2 gün sonra ağlarsın. Allahım ya tecavüz etse sesimi çıkaramam ne demek bu kadar cesaretsizsiniz. Hocam biraz az samimi olalım diye söyle

0|0
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
  • bu kadar samimi olma yüz verme doktor da olsa. işini yap ve çık. gereksiz yüzüne gülme herifin. ona taviz veriyosun. sapığımsı birine benziyor gava t

0|0
    0|0
  • Yürüyorda kopy paste bu aga fake misin

1|0
    0|0
  • Nasil sesini cikartmazsin ya iyimisin sen

1|0
    0|0
  • Boyle mal tipler olursa size cok tecavuz eden olur kızım hiç mi bıyugun yok onu gec agzının payını vermıyormusun. Sonra erkek yürümüş erkek genelıne yürür onu durdurmak senin elinde

0|0
    0|0
  • Bence adam güzel insan ve sana yavşıyor

0|0
    0|0
  • Sapık

0|0
    0|0
  • beyler özet geçin

0|0
    0|0
  • Ulan şöyle adamları toplayacaksın bir yere, yakacaksın. Evlisin, çocuğun var ne işin var başkasıyla daha. Sinirlendim, neyse.

0|0
    0|0
  • Aynı şeyi 10kez yaz bir dhakine bizde ml gibi okuyalım olur mu..

0|0
    0|0
  • Ya sen gerizekali misin? Seni bildigin taciz ediyor nasil sesini cikarmiyorsun ezik

0|0
    0|0
  • Yuruyosa ne yapcan yurumuyosa ne yapcan peki

0|0
    0|0
  • Onun 7 ceddini sykerim. Yeterki adres soyle. ;) ciddiyim

0|0
    0|0
  • Muhattab olma gerekirse şikayet et işi bırak

0|0
    0|0
  • Niyet kötü

0|0
    0|0
  • Kendine dikkat et, yalnız kalmamaya çalışın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yürüyor olabilir hastaneden öyle insanlar çok fazla var mesafeli ol her zaman , yoksa saçma sapan laflar ediyorlar suçsuz olmana rağmen

0|0
    0|0
  • Kanal 7 deki dizilerde olurdu ya sapik adamlar ayni onlar gibi uzak dur

0|0
    0|0
  • Oyle gibi gorunuyor 😐

0|0
    0|0
Yükleniyor...