Hala kadını değersiz gören insanlar var mı?

Eski kafayla düşünen, kadın olmasa da olur diyen, düşüncelerimize önem vermeyen insanlar var mı tanıyor musunuz? Ve siz de böyle düşünüyor musunuz?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kadını neye göre değersiz yapacağız tavırlarına göre mi? > Hayır ben kadını ne zaman değersiz görüyorum biliyor musunuz, bu sitede de görüyorum memesini poposunu açan, para için her türlü kirli işi yapan, özellikle de televizyonlarda paranın kölesi olmuş milyonlarca kadın var. Para için tanımadığı erkeklerle birlikte olan kadınları söylememe gerek bile yok, para'ya tapmayan kadın değerli kadın'dır benim için.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öyle düsünen insanlari dünyadan yok etmek gerek, onlardan dolayi sorunlar cikiyor hayatta :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• benim için internet varken kadın olsada olur benim hayatımda telefon tablet bilgisayarım olsunyanımda yeter kimileri hayatında kadın olmayınca kendini yalnız hissedip üzülüyor ben internet kalınca üzülürüm yalnız hissederim benim sevgilimde eşimde internet bilgisayar

0|0
    0|0
  • Müslümanlar öyle değil mi zaten? Hani bizim din hocamız kızlara hemwn evlenin kocanıza bebe verin diyordu. Ulan 1 kisi mi adama itiraz etmez ben kariyer yapmak istiuorum diye?

2|0
    0|0
  • Kadın olmasa hayatta olmazdım ahahah

2|0
    0|0
  • Kadın olmazsa olur diyenim ama gereksizler ya da değersizler demem hiç

0|0
    0|0
  • Değerli yapıyoruz seviyoruz adam yerini koykuyoruz sevip sayıyoruz sonra bizi üzüp ağlatıyorlar bence artık soru değişsin siz kılar erkeklere değer veriyor musunuz olsun

0|0
    0|0
  • Eski kafalıyım ben ama kadına deger verırım bunun eskı kafalıkla alaksı yok şimdikiler medeni olarakmı adlandıyorsun sen yoksa? Kadın olmazsa olmaz dıyen erkek ne bilim heralde erkeklerden hoslanıyordur

0|0
    0|0
  • Öyle olmasa sence bu ülke bu halde olur mu?

0|0
    0|0
  • Kadınlar kestiğim tırnakla aynı değerde. Belki daha değersizdir bilemedim şimdi.

0|1
    1|0
  • Kadinlar candir

0|0
    0|0
  • Olmasanızda olur ıhhgds

0|0
    0|0
  • Olmasın lutfen

0|0
    0|0
  • Çok var öyle insanlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Benden uzak dursunlar da

2|0
    0|0
  • Kadın olmasa da olur diyen kim Allah aşkına bölünerek mi çoğalıyor

0|0
    0|0
  • Tüm sülalem öyle

1|0
    0|0
  • aşağılık insanlar işte gerikafalı yobaz ciddiye bile almıyorum öyle cahilleri

1|0
    0|0
  • Muhakkak vardır
    Bir bitmediler 😠

0|0
    0|0
  • Ben dende uzak olsun da

1|0
    0|0
  • Hic bitmediki

0|0
    0|0