Evlenilecek insan sizce nasıl olmalıdır?

Evlenilecek insan sizce nasıl olmalıdır?

0|1
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kendim gibi olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Soru, cevap verebileceğim en geniş konu olduğu için sanırım hiç cevaplamasam gerek çünkü ne yazarsam yazayım hep eksik kalacak. :) Evlenilecek insan, en özet şekli ile, çocukken annemizden ve babamızdan aradığımız sevecenliği veren bir tip olsun da "ne olursa olsun". Başka da kriterim yok.

0|0
    0|0
  • Kendisiyle barışık, ailesine önem veren, tatlı dilli, tartışmanın kavga etmek, birbirini alt etmek olmadığını anlayabilecek zeka kapasitesine sahip, tartışmak ortak yolu bulup, hayatı kolaylaştırmak

0|0
    0|0
  • En sevdiğim kız hanım hanımcık vefalı sadakatli karakterli nefsine düşmemiş kızdır. vefası ile gönlümu alçak bana bir sarıldıgında hic burakmıcakçış gibi olmalı... bir ömür yanımda yaşlancak güler yüzlü yerli yerinde çocuk olcak... Hanım hanımcık son derece vefalı... Ben üzgün olduğum da beni mutlu edecek bana sonsuz güveni olacak ve benim ona sonsuz güveni olacak

0|0
    0|0
  • zeki ve merhamet duygusuna sahip bir kadın..

0|0
    0|0
  • Nerde ne zaman ne söyleyip söylemeyeceğini bilecek ve olgun oturaklı olucak böylelerini bulanların evleri cennetin bir fragmanı gibi geçer ama tam tersine denk gelirsen evın cehennem olur :(

0|0
    0|0
  • tarifi söyleyen çok olur ama bulmak önemli

0|0
    0|0
  • Asil.

0|0
    0|0
  • bilinçli dindar olmalı

0|0
    0|0
  • Benim gibi olmamalı demekki 😂

0|0
    0|0
  • Götü başı ayrı oynamamali hele ki çok sevilince

0|0
    0|0
  • bilmem düşünmedim hiç

0|0
    0|0
  • akıllı olmal

0|0
    0|0
  • Naif. Olmali

0|0
    0|0
  • Tesettürlu

0|0
    0|0
  • Namuslu Allah korkusu sevgisi olan bir kız

0|0
    0|0
  • Her erkek adam olucak diye iddiam yok... Adamla evlenin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...