Hic köpeginiz oldumu? Benim oldu? "DOST" um bir avci..😊?

Hic köpeginiz oldumu? Benim oldu? Merhaba..
Golden Retriever cinsi "Dost" isimli köpegim ailemizin gözbebegi.. Bir köpek sahibi olmak gercekten cok farkli bir duygu. Bunu yasayanlar bilir..
Ben bir "Avci"yetistiryorum..
Peki. sizin hic köpeginiz oldumu.. Araniz nasildi?
Evde herhangi bir hayvan baktiniz mi?
ya da bakmak isteseniz bu ne olur du?

1|2
12|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sondaki foto Ya öldüm 😍😍 bir de evde beslemek zor mu

1|0
    0|0
    • Ev kendimizin ancak apartman dairesi.. Bahcedine kulube yaptik.. Bazen. orda bazen. evde oluyor.. Ben titiz oldugum icin. zorlaniyorum canim ama annem erkek kardesim. ortaklasa unca ve cok. sevince zor gelmiyor.. Tabiki gezdirmek dogayla ic. ice olmasini saglamak gerekiyor bazen., Yalniz Dost un sorunu eve gidip tv izlemek istiyor.. Fazla insanlasmis..😀

• Haklisin canim. Ikisi de olmali.. Zaten. seezsen. herseyi. zor gelir.. Ben temizlige cok onem verdigim. icin asiri ozen. gosteriyorum. Allah a sukur sorun. yasamadik.. O alimizin 4. Uyesi..

• Allah bağışlasın çok sevimli :D

Erkekler Ne Diyor 22

• Rahmetli, alman kurduydu. Aşırı sahiplenirdi, tam bir zilliydi. Tanımadığı veya sevmediği birisi yanıma yaklaşırsa veya dokunmaya kalkarsa zor zaptederdim. Tasmasız gezdirirdim. Uzun süre evde olmadığım zaman diyete girermiş. pek yemek yemezmiş, annemin zoruyla yermiş.

1|0
    0|0
    • Bu kopek sana asik mis o zaman..😀

• Evet, yavruyken aldım, çok vakit geçirirdim onunla. İleride çocuğum olduğunda onu da köpek ile büyüteceğim :)

• Olmadı, avcı mavcı istemem ama Samoyed cinsi bir köpek aşeriyorum bu aralar, benim olacaksın Samoyed, mıncırcam parçalıcam seni

1|0
    0|0
  • ah olmaz mı köpeğimi ilk barınağa gidip demir parmaklıklar ardından bakarken görmüştüm, yani o kadar masumdu ki beni görür görmez tırmandı demirlere, cinsiyetine bakmaksızın bu dedim kapkara bir labrador, eve gelene kadar kusup kusup öksürdü, :) 21 eylül 2015 gibi almıştım ve benim dünyalar güzeli kızım dün akşam doğum yaptı, tam 8 tane
    o kadar çok sancılandı ki inanılmaz çok telaşlandım, ve neyseki hpimiz iyiyiz

1|0
    0|0
  • vallahi hep kedim oldu bee nasip olmadı o
    kediler yavruladı bahçeye getirdi bizde baktık :)

1|0
    0|0
  • iki defa köpeğim oldu...

1|0
    0|0
  • Hayır, yok.

1|0
    0|0
  • Benimde goldenim vardı adı çapkındı babasına çekmiş 😎

1|0
    0|0
  • oldu ama Şu an yok

1|0
    0|0
  • Şu an var.

1|0
    0|0
  • Oldu, öldü.

1|0
    0|0
  • Guinea pigim var. Bir köpeğin dostluğu falan diyecektim de buraya uymuyor sanırım. Neyse golden cinsi köpeğe iyi bakmak lazım aşırı çok kayboluyorlar.

1|0
    0|0
    • Yasayarak ogrendim.. Ancak Dostum cok evcimen bir kopek. Evde tv izlemekten filan hoslaniyor..😀

• yok olmadı ya.

1|0
    0|0
  • Vardı Hulkum 12 yaşında melek oldu... Güzel bir Rottwailler dı...

1|0
    0|0
  • Evde köpek beslemeye karşıyim

1|0
    0|0
  • Var köpeğim

1|0
    0|0
  • Olmafı istemiyom

1|0
    0|0
  • Eve king doberman kopegim var ismi karal 2 yaşında tam bir tazmanya canavarı 😀😀😀😀😀

1|0
    0|0
  • Bahçemde köpek beslemiştim lucky di ismi

1|0
    0|0
  • Kopekler insanalrin en iyi dosyudur benimde boxerim vardi cocuklugumun en masum en unutulmaz seylerini o bana ogretti duygulandim varya.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Evet @SeanFey_ var.

1|0
    0|0
  • Pitbull.. Hastalık.

1|0
    0|0
  • Bicon frise cinsi iki köpeğim var :)

1|0
    0|0
  • Olmadı ama olmasını hep istemişimdir.😊kopekleri çok severim.❤

1|0