En Çok Sevdiğiniz Balıklar?

Bakalım kimler Balık Seviyor 😒

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• Yemek için mi beslemek için mi 😊

0|1
    0|0
    • Sen 2 Türlü Cevap verebilirsin. Bekliyorum 🐳🐋🐟🐠🐡🐙🐬

• Bilmiyorum adı öyle geçiyor 😂😂😂

• Tamam her hafta en az 1 kez Balık tüket. Pişirme yani tavada değil de ızgara ve pilaki tarzında olsun. Yağda pişirilen balığın kuvveti ölüyor

En İyi Erkek Görüşü

• Mavi küt kafalı yunus, her türlü tropheus, masva ve tüm chicild türleri, discus ve veryateleri ve pengasus severim akvaryumda. Çoğunu beslemişliğim vardır; iri ve hareketli balıklar bir harikadır özellikle...

Yemek olarak; aynalı yahut kırmızı benekli kılçıksız sazan, alabalik, turna, uskumru, çinekop, levrek ve hakiki ise somon'u severim. Yağsız, mısırunlu , tavada yahut ızgarada severim... Tutmayı da ayrı severim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Her türlü balığı severim

0|1
    0|0
  • Balina

0|1
    0|0
    • Eskiden Flipper diye bir dizi vardı. Ama Hatirlamayabilirsin.

• Hayır tabiiki ama çok sevimliler seviyorum

• Tam olarak emin değilim Ama galiba İstanbul'da bir otelin havuzunda ara sıra eğitimli balinalar ile gösteri yapıyorlar. Yunanistan da hem denk geliyo bana ama seçebilir şansım olmadı hiç

• Japon.

0|1
    0|0
    • Aslında soruyu Yemek için sormam lazimdi😎 Ama ne yapalım böyle devam etsin artik👍

• Ben :(

0|1
    0|0
    • Mesala Burdaki balıklar Ahtapot Fener Karides Kırlangıç Uskumru yani bu aralar bunlar. Neden üzülüyosun? En son ne zaman Balık tükettin?

• :) mübarek öyle bir anlatıyorsun ki biraz daha devam eden artık denizde yüzüyorm nefesini tutabiliyorm aa bak uçuyorum diceksin sandım

• Hayat böyle Genç. Dedeagac yazacaksın göreceksin. Balık Yemen gerekiyor. Tamam mı Sleeping girl

• Vejeteryanım 🙋🙋

0|0
    0|0
    • Hayat sadece yeşillikle sebzeyle geçmez. Hem neden öyle bir seçim yaptın ki

• Böyle kendimi daha iyi hissediyorum

• Bence bu sevdadan vazgeç. Eğer günün birinde Yunanistan Dedeagac a gelirsen yoldan geçen 5 kişiye en son ne yemek yedim diye sor hepsi cevap verecektir. Tamam belki et yemeyebilirsin Seni anlıyorum ama Balık yemeye başla lütfen. Hangi ildesin ya da ilcede yazayım Sana bulabileceğin yerleri

Erkekler Ne Diyor 14

Yükleniyor...