Türk kızları neden bu kadar egoist ve kibirli?

Genelleme yapmak doğru olmaz fakat Türk kızlarının bir çoğu kendisini kaf dağında görüyor ve küçük dağları ben yarattım havasında. WhyShy videosunu izledim de çocuk açıklama yaparken bile lafını dinlemeden gidiyorlar. Sanki tüm erkekler onlara tecavüz edecek! Şimdi alınanlar olur ama tüm erkekler sapık değildir bunu söylemek istedim. Önyargılı olmamak lazım. Ayrıca bir çoğu da kendi hemcinslerini çekemiyor kıskanıyor. Yabancı kadınlarda da var ama bu kadar değil. Hatta onlarda hiç yok komplekssiz ve pozitifler. Bizimkilerin suratları asık. Sebebi neydi ki? NOT: Erkeğim pembeli hesaptan giriyorum.

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• Öyleler maalesef. Geçen diyorlar maçta, İzlanda'da da herkes babalarının soyadını alırlar. Türk kızları erkek düşmanlığından hala erkeğin sülale başlangıcı olduğunu kabul etmiş değiller. Anladım ki, türk kızlarından bir kafa bekleme. Belki yurtdışında okuyup gelenler düzelir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Herkesin havası kendine

1|1
    0|0
  • turk erkeginin samimiyeti.. mizahi anlayisi... eglencesi... bakimindan turk kizinin 50 yil ilersinde bana gore...

1|0
    0|0
  • Bunu dinle kamu spotu http://vocaroo.com/i/s0VxneeZsj7L

1|0
    0|0
  • Türk kızları pasif'dir aslında yaptıkları her tavır pasiflikten geliyor, bir erkekle konuşmak istemiyorsa, konuşma becerisi olmadığı için'dir, ya da uzak duruyorsa da o erkeğe yaklaşmaya cesaret edemediği için'dir kısaca Türk kızları çok utangaç pasif ve çekingendir, cinsellik konusunda bile öyleler daha yeni yeni aştılar kendilerini, ilk gece soruları, cinsellik ne demek filan bunu bilmiyorlardı.

1|0
    0|0
  • Çözemedik ki :D

1|0
    0|0
  • Rus kızları mütevazi...

1|0
    0|0
    • Maria Sharapova gibisini bulamadık be.

• Kendilerini dunyanin merkezi sananlar diyari

1|0
    0|0
  • Helal bee...

1|0
    0|0
  • Ben onlarin egolarini yatakta aliyorum kanks rahat olun siz koygec 😂

1|0
    0|0
  • Hele kayserideki kızları görsen sen kafayı yersin

1|0
    0|0
  • Abazalar yüzünden

1|0
    0|0
  • Anlaştıklarım oluyo benim

1|0
    0|0
  • Dizilerde ve reklamlarda izleyip kendilerini pamuk prenses sanıyorlar

0|0
    0|0
    • Hele şu kiralık aşk mıdır ne bokumsa oradaki kadına özeniyorlar rolü de tam saf kezban rolü. Yakışıklı ve zengin erkeklere kendilerini beğendirmek için numara yapıyorlar.

• Ama sonuçta o dizi kaptan gerçek çok farklı

• tek genelleme hakkım olsa onu türk kızlarından yana kullanırdım

0|0
    0|0
  • Ben kadınlarda suc bulmuyorum abaza erkek tayfasından kaynaklaniyor

2|0
    0|0
  • evet bu yüzden ruslarr

1|0
    0|0
  • Su kızlardan fenalık geldi artık kızlardan hoslanmıyorum aseksüelim insan olarakta hoslanmıyorum pek 1000 de bir çok iyi biri çıkıyor
    Film olsun gerçek hayat olsun kız erkeğin gögüsüne elini koyuyor veya bir filmde mıncıklıyor aynısını bir erkek kıza yapsa adamı linc ederler bide sanki bir halta benziyorlar boy 1.50 ego 2.10 genellikle kezbanizm akımı mevcut erkeklerin hepsi sapık değildir ama bir abazalık mevcut genel olarak durum karısık

1|0
    0|0
    • Hele şu kızların ''erkekler minyon kız seviyo taam mı uzun kızlar deve gibi'' demesi sinirime dokunuyor.

• Aynen çok gıcıklar

Kızlar Ne Diyor 12

• Türk erkekleri neden egoist ve kendini bir şey sanıyor? Yakışıklı olmasa bile egous tavan? Avrupa erkekleri gibi olun önce.
    http://pthumb.lisimg.com/image/5438349/280full.jpg

1|0
    0|0
  • Ya koyduğun video saçma bir örnek. Adamın dalge geçmek maksatlı olduğu belli. Bende alet olmak istemez uzaklaşırdım. O kızlardan görüntülerini koyabilmek için izin bile almadı bu çok yanlış birşey. Seni doğuran ana da bir türk ne diye bu kadar yerersiniz türk kızlarını anlamam. Yabancı kızların senin gibi 100 kişi geçiyor üzerinden bazı şeyleri aşmış olmalarını düşünmen normal. Bende onların ahlak sınırlarını aştığını düşünüyorum. Bazı şeylerde tamamen toplum baskısı. Ben parkta otururken bir genç yanıma gelip sohbet etmek istese istesem de edemem. Yan bankta oturan amcaların kötü yaftalarına asağlık bakışlarına maruz kalmamak için. Yurt dışında bırak sohbet etmeyi sevişşen millet kafasını çevirip bakmıyor

2|0
    0|0
    • Yabancı kızların üzerinden herkes geçiyor diyorsunuz fakat içlerinde namuslu ve sadık olanları da var. Neden namuslarından vurmaya çalışıyorsunuz? Sen kapalı olupta gizliden işler çevirenlerden kork asıl. Ruhu surtuk onların. Kusura bakmayın da bizim millet de az değil daha 12-13 yaşındaki kızlar bile vermeye başlıyor erkenden. Batıyı geçtik iyice. Sadece o değil birisi size adres sorduğunuz da neden sapıkmışız gibi triplere giriyorsunuz? Yiyecek değiliz. Bir keresinde sormuştum nişanlım var kusura bakma demişti kız.

• E sen kendi kendini çürütmüş oldun. Tükiyede dgayet hoş (her anlamda) hatunlar var. Neden yobazlardan vurmaya çalışıyorsun. Dediğim gibi kişiyle değil tamamen toplum ve çevreyle ilgili. O lanet arap kültüründen geliyor bu yobazlık. O kaltaklıkda savunduğunu yabancıların kültüründen geliyor. Türk kızlarının bokunu yiyin en azından babanız belli.

• şimdi kimin ne olduğu belli değil. sen neden bahsediyorsun? işin gücün bize laf atmak kimsin ki acaba

1|0
    0|0
    • Boşver kim olduğumu sen hemcinslerine bak. Kadın kadının düşmanıdır diye boşuna söylememişler atalarımız. Söyle bakalım sana en büyük kötülüğü yapan kadın mıydı erkek miydi? Savunma yapmak için savunmayın be.

• Bizde anlamakda güçlük çekiyoruz 😊

1|1
    0|0
  • oyle degiliz '

0|0
    0|0
  • amann boşver

1|0
    0|0
  • Tamam tamam siz haklisiniz.

1|0
    0|0
  • Turk erkekleri yuzunden

1|0
    0|0
    • Valla bizim yüzümüzden o da doğru

• Aynen beni çekemeyen de çok var

1|0
    0|0
  • Bunu bu kadar dert etme insan etrafinda olmasini istedigi kisileri kendisi secer sende oyle insanlardan uzak dur

0|0
    0|0
    • Karşıma hep kötü kızlar çıkıyor

• haklısın benimde hep kötü erkekler , inan sevdiğin iyi anlaştığın bir iki arkadaşın olsun yeter sinirlerini bozduğuna değmez

• Bütün kadınları denemek zorunda mıydın?

1|0
    0|0
    • Denemedim ki dışarıdan belli oluyor siz Türk kızları/kadınları kendilerini her yerden belli ederler kezbanlıklarıyla

• Sen nerelisin ki canımıniçj

• Ya her yerde tacizciler dolu napallım yani çıldırttınız bizi ne bekliyosunuz hala boş boş konuşuyosunuz siz önce kendinizi düzeltin mallar

2|0
    0|0
Yükleniyor...