Çok takıntılıyım kendi kendimimmutsuz ediyorum bunu nasıl aşıcam?

Sevgilim eski bir arkadasıyla takılırken biraz serseri gibi görünüyomuş ben çıkmadan önce sonra o arkadasının sevgilisi olan kız sayasinde karşılaştık ben olmaz derken sevgili olduk pesimden koştu
Neyse bir kız arkadasım var çoğu erkekle görüşen gezen tanımadığı bu kız yüzünden sevgilim o kızdan uzak dur falan filan sen kötü olmasan da onun yanında gören yanlış anlar bir laf eder kaldıramm bak faln dediye çok kavga ettik falan bu kız iş bulamıyodu evime aldım bir aya kadar giderim ev tutarım bir süre kalcam diyodu neyse kavga ettikce üzüldüm ağladım falan bunla dışarı çıksam kızıyodu benim moralim bozuluyodu kızada senin yüzünden kavga ediyoruz demedim hiç üzülmesin diye bana iyiydi çünkü taki ablam bu kız bizde daha ne zaman kalcak dediğini kapıda duymuş arkadasvardı onun evine gitti kalmaya ora hep beni ve ablamı kötülemiş sevgilimi kötülemiş arkadası her kızsa sarkıyo ne beklersin o da öyle yok parasını çocuğa yediriyo wve bir şey alcam diyo parası nerde diyip beni kötüleyip kendini övmüş oysa bizde 3 ay kaldı ben bir şey demedim o kadar yardım ettim ilk maaşımla onda mont aldım gözü kalır diye parası yoktu borca gidiyodu dışarı gittik gezdirdim ettim yedik içtik evde hep kahvaltısını ben hazırladım ettim ama beni baska yere gidince kötülemiş evde olanları orda anlatmış kızada demiş git akıl ver akılda ayrılsın diyeymiş sevdiğimi biliyodu kaç kere onuda götürdüm ettim suçlu ben oldum minnet etmedi beni kötüledi küstüm hep senin iyiliğin için dedi ablamın arkasından kafadan noksan diyerek benim paramın hesabını yapmakta iyilik olmuş nasıl unutcam ya sinirleniyorum yüzüme konuşmayıp arkamdan konuştukça

1|1
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• bunu aşman zor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• valla aynı duruma benzer ben yardım ettim ev esyalarına yemeklerini ben karşıladım nereye istiyosa götürdüm durumları çok kötüydü durumları iyi olunca benımle tamamen arkadaslığını bitirdi malesef yardım edince yaranamıyosun

1|0
    0|0
    • Aynen öyle yaptığım iyiliğin minneti yerine beni kötüleyip yemin ettirmiş kız demese ben yine iyilik edecektim Allah çabuk çıkardı karşıma ama hala arakamdan konuşuyo düşüncesi beni sinir esiyo iş arkadasşlarıma

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Zamanla atlatacaksın canım, hemen değil ama bir gün atlacaksın. Öyle insanlar var malesef, sen o sevgilinden ayrıl kızla da görüşme, bence kızla sevgilin görüşüyolar birbirinin geçmişini biliyolar yoksa bu kadar net konuşmazlar kızla görüşme falan demiş ya hani, sen gene temiz kalplisin, bence ikisini de hayatından çıkar yeni insanlar edin düzelir yavaş yavaş merak etme, sen gerekeni yapmışsın.

1|0
    0|0
    • Onu görmeyim diye işten çıktım ama hala iş arkadaslarıma anlatma fikri hoşuma gitmiyo

• Bunu kendi kendine asman zor

0|0
    0|0
  • bunu aşman zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...