Suriyeliler ile ilgili halk oylaması yapılsa !! ?

Suriyelilerin Türkiye'den gidip gitmemeleri ile ilgili halk oylaması yapılsa oyunuzun rengi ne olur?

Ben şahsen defolup gitmelerini istiyorum, ülkemi mahvettiler. Bazıları pkk ya canlı bomba oldu. Bizene ya gidip ölsünler ülkelerinde. Bu araplar çok korkak, vatanlarına bile sahip çıkamıyorlar.
Ben onları ülkemde istemiyorum.

Suriye savunucuları soruma gelmesin.

Güncellemeler:
##########
...

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• istemiyorum ülkede kalmalarını bende..
    gitsinler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Zaten ortadoğu halklarından nefret ederdim, suriyelileri az çok tanıyınca nefretimin gayet yerinde olduğunu daha iyi anladım..
    Yamyam gibi insanlar..
    Çocukları geliyor parkata bizim Türk çocuklarına saldırıp kaçırıyorlar..
    UIan madem bu kadar dişli bu kadar gözü kara idiniz, niye savaşmayıp kaçtınız?
    Oradan got korkusuyla kaçarlar, burada bizim huzurumuzu bozmayı bilirler anca..

1|0
    0|0
  • istemiyoruz ülkemizde kürtler yetmiyormuş gibi bir de pis araplar çıktı başımıza.

1|0
    0|0
  • Ölsünler seçeneğini seçerim

1|0
    0|0
  • yapılsa da sonuç kestirilemez olur. kadın ve çocuklar hariç gitsinler.

1|0
    0|0
  • Ben gitmelerini istemiyorum iyiki varlar.

0|0
    0|0
  • Hepsi defolup gitmeliler

1|0
    0|0
  • Resmi ideolojik eğitim sisteminden çıkan birisi senden farklı düşünecek değil...
    Hele hele KİM JON-UN İLKE VE İNKİLAPLARI dersi ile beyni igdis edilen birisi...

Ha bu arada büyük kahramaninizin İngilizler esir düştüğü ancak yüklü miktar fidye ile kurtulabildigi cephenin adı da, SURİYE CEPHESİ. Ama bunu okuldaki kitaplarda okuyamazsin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bayram için ülkelerine ziyarete gidebiliyorlarsa eğer gitme vakitleri gelmiştir tamamen.. buradaki koşulları görünce yapistilar ayrılıyorlar.. içinde pkk si var isidlisi var defolsun gitsinler savaş bitti orda buraya sicrattilar

1|0
    0|0
  • Gitsinler.

1|0
    0|0
  • Gitsinler

1|0
    0|0
  • Yapılsada bir şey değişmez

1|0
    0|0
Yükleniyor...