Sizden daha bilgili başarılı insanlarla aynı ortamdayken aşağılık kompleksi yaşıyor musunuz?

Gücü seviyorum.. Girdiğim ortamda saygı duyulmak isterim isterse sahte olsun herkes bir ayağa kalksın önünü iliklesin selamlasınlar isterim. Aşkın peşine takılıp kaybolup gitmek istemiyorum kariyer istiyorum saygınlığın artması kadar değerli birşey var mı ama evliliğe geç kalmakta istemem benim için evlilik ihtiyaç. Evlendiğimde Aşk olması şart değil aşk olmadan bir ömür geçirebilirim yeterki gücüm olsun. Bilgi istiyorum tecrübe istiyorum hayatı yaşamak istiyorum. Üniversitedeyim şu an arkadaş ortamlarında benim bilmediğim birşeyi başka biri bilince çıldırıyorum bozmaya çalışıyorum gülüyorum. Nasıl üstesinden gelinir sizede oluyor mu bunlar?

1|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sende aşağılık kompleksi galiba.. insanlara güçlü görünecem diye yaşama bu zavallıların işidir. insanların gözünde değerli saygın olsan ne olur olmasan ne olur.. Ayrıca güç istiyorsan bilgiyle olmaz parayla güç sahibi olursun.. O zaman bütün karaktersiz yalaka insanlar etrafında pervane olur ilk fırsatta da seni satarlar.. sahte bir saygınlığım olur.. o yüzden böyle boş işlerle yorma kendini.

0|0
    0|0
    • Param var ama hala bazen yeri geliyor güçsüz hissediyorum paranın olması cahilliği atmaz üstünden herşey para değil. Ben cahil birisi değilim asla genelleme yapmak lazımsa bilgi herşeydir

• Tamamen katılıyorum güzel söylediniz aynı düşünüyoruz diye düşünüyorum

• o zaman süper.. danss :D

En İyi Kız Görüşü

• Hiç öyle bir şey olmuyor. Sorunlusun sen

0|0
    0|0
    • Güldürdün sana da güldüm :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Aşk olmadan bir ömür geçirebilecek misin o adama dokunabilcek misin yanında rahat rahat yatabilcek misin ne bileyim gereken saygı ve evlilikteki ihtiyaçları yapabilcek misin

0|0
    0|0
    • Saygı dürüstlük olsun. Kuzu kuzu yatar kalkarım yanında

• Öyle olmuyo işte canım benim hırslı olman iyi bişey ama kararında

• Evet 😊

• Çok film izlemiş bu

0|0
    0|0
    • Aslında hiç izlemem önerebilirsiniz faydası olursa bana 😊

• çok kasma:D hepimiz ölücez

• Çok takıyorum bundan oluyor

• sen çok parası koca göbekli tipsiz bir adamla evleneceksin..

0|0
    0|0
    • Asla asla benim bütün beklentilerim kendimden bir erkeğin benden düşük olması sorun değil ben güçlü olayım sen anlamamışın soruyu arkadaşım. Bir erkeğin gücünden bahsemiyorum kendi gücümden

Kızlar Ne Diyor 1

• Kibir sahibini yakan bir ateş gibidir. Bir kibrit gibi düşün başta nasıl alev alev sonra birden sönüveriyor işte sen kibrit kibirin ise ateş

0|0
    0|0
    • Kibir kendini beğenmişlik var. Ama ortaya çıkartmıyorum ortamlarda mütavaziyim

Yükleniyor...