Apartmanda kedi mi beslenir?

sinirden kuduruyorum ya. 1 tane de değil 2 tane. toplu yaşanan bir yerde beslenir mi bahçede olsa neyse apartmana giriyo ahır mı hayvanat bahçesi mi belli değil. bide dalga geçer gibi korkuyo musun demiyolar mı ayar oluyorum korkmasam alıp öldürücem. napmak gerek nereye şikayet etmek gerek

0|0
16|26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Ondan önce seni öldürmek gerek. Zihniyetine soktuğum kezbanı.

7|4
    0|0
  • kedinin bir zarar olmaz ki bizim binanın bahçesinde en az 20 tane kedi vardır ben o kedileri severek büyüdüm =D hiç bir zararları olmadı apartmanada girip çıkarlar kedi temiz hayvandır bırak beslesinler ben geçen gün bahçeye yeni bir kedi daha saldım mutlu mesut takılıyor

0|0
    0|0
  • Dairesinde istediği gibi besler * ortak alana salmaması lazım, salsa bile şikayet etsenizde sonuca ulaşamazsınız, hayvan bu sonuçta.

0|0
    0|0
    • sonunda beni anlayan insan çıktı bende bunu diyorum ortak alanda kendi canları istiyor diye beslenemez çok seviyosa evinde beslesin diyorum ama kimse anlamıyor

• isterse ejderha beslerler sanane seve seve katlancan.

1|1
    0|0
    • kişiye özel bir ev olsa tamam dicem. ama toplu yaşanan bir yerde olmaz ha çok beslemek istiyosa alsın evine beslesin korkuyorum üstüme atlıyo allahım delircem

• Hayvan haz etmemiş senden severek yaklaş biraz istirmaz.

• üf sen sus yorum yapma hatta engelle bişey yap

• Apartman size özel olmadığı için mecburi katlanacaksınız. Kişiler kendi evlerinde kendi dairelerinde hayvan besleyebiliyiorlar

0|0
    0|0
    • Apartmanın içinde?

• apartmandakiler mama koyuyorlar içeri alıyolar apartmanda dolaşıyo kapıyı bir açıyorum karşımda. bide hayvan aç içeri dalıcak gibi yaklaşıyor. evinde beslese okey dicem ama bu kadarı olamaz olmamalı

• He o zaman tabi şikayet etme hakkınız var üstüne :%100 haklı da olursunuz. Kendine özel dairesinde beslese neyse. Başka şikayetçi olanlar da varsa imza toplayarak şikayet edip yapabilirsiniz

• seni alıp öldürsünler hayvanlar senin gibilerden değerli. Gel bir kapta ben senin önüne koyayım

2|1
    0|0
    • saygısız insanlar yüzünden bu denli öfkeliyim onlar seviyor diye ben katlanmak zorunda mıyım arkadaşım korkuyorum

• saygısız olan sensin beynini tuvalette falan mı unuttun? alıp öldürcekmiş bu mu saygı :) bir işkence yapanı görsem zaten bak soyunu nasıl secdeye eğiyorum

• böyle yaptıkları için öyle diyorum durup dururken öyle demiyorum

• sevebilirsin. sevmeyi dene.

1|1
    0|0
    • sevmiyorum sevmicem toplu yaşanan bir yerde olmaz bu

• sana bakıp gülüyorum?

• kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoslanmiyordur umarim

• Kedi, köpek evde beslenmez. Komşuya eziyet bu... Bunun için internette çeşitli yargı kararları da var. Apartmanın genelinden imza toplayıp kaymakamlığa şikayet edebilirsiniz. Ancak genel olarak bir çözüm değil bu süreç çok geç işliyor. Özetlersek yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
    • kimse yanaşmıyor ki buna:/

• yav kapıyı bir açıyorum karşımda hayvan aç içeri dalmaya yelteniyor korkuyorum ortak yaşam alanında beslenir mi? kişi istiyosa alsın evinde beslesin bunlar yeterince geçerli sebep değil mi

• ortak yaşam alanında besleyemez tabiki bunun için BİMER'e yazın Belediye'nin barınağından gelsinler kedileri götürsünler.

• Evet beslenir senden izin almak zorundada degiller.. insanlarin kisisel tercihi karisamazsin... isterse goril bile besler

0|0
    0|0
    • Kişisel tercih tabiki. Bunu inkar etmiyorum ki. Ama şöyle de bir şey var "ortak" yaşam alanında besleyemezler ha çok beslemek istiyorlarsa seviyorlarsa alsınlar evlerine güzelce beslesinler.

• Detayi yeterli okumadim... sende haklisin aslinda aaoartman da olmaz evinde olur

• Ne zararı var ki

1|0
    0|0
    • fobim var küçükken arkadaşın teki tutup üstüme atmıştı o günden bugüne korkuyorum

• Ama kedinin suçu yok ki o seni korkutmak istemedi bence arkadaşından korkmalisin
      Hem geçmişte kalan bir şey bende korkardim kedilerden ve köpeklerden yaklaşınca onları anlamaya başladım korkum sevgiye dönüştü sende yapabilirsin

• Hayvanların doğal yaşam alanlarını her gün biraz daha çaldığımız için onlara pekte bir yaşam alanı kalmamış ne yapsın nerde yaşasın hayvancağız Tebrik ediyorum besleyenleri 😀

0|1
    0|0
  • Biz besliyoruz, ellerinizden öperler...

1|0
    0|0
  • Hayvandan daha aşşağı insanlar besleniyor ama..
    Bu kadar yadirgamamak gerek

0|1
    0|0
  • belediyeyi ararsan gelip toplarlar hayvanları, barınağa götürürler...

0|0
    0|0
  • Beslenir ama çevreyi rahatsız ediyorsa o zaman sıkıntı olur. Söyle sende evlerine alsın kedileri.

0|0
    0|0
  • ks yönetimine şikayet et

0|1
    0|0
  • İstediğin Yere Şikayet Edebilirsin Ancak Hiç Bir Hak Talep Edemezsin. Seni Kamile.

0|0
    0|0
  • belediyeye soyle

0|0
    0|0
  • İnsan olmayı dene

0|0
    0|0
  • Yöneticiye şikayet et

0|0
    0|0
  • hyrrr

0|0
    0|0
  • Zabıtaya söyle

0|0
    0|0
  • bizim var

0|0
    0|0
  • Korkmasam alıp öldüreceğim?
    Cidden kediden korkuyor musun?
    Çok rahatsızsan uyar önce rahatsız oluyoruz de, anlayışlı insanlar ise kediyi apartmana sokmazlar.

Apartmanın bodrum katında sığır besleyenler var kedi iyi gene.

0|0
    0|0
    • yöneticiyle konuştuk kendisi besliyor zaten. beslerim sanane dedi

• kolalı celibon meğer kediler den korkuyormuş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Beslenir apartman kuralların da aksini belirten bir madde yoksa diğerlerine söz düşmez. Yani şikayetçi olsanız bile geçersiz.

0|1
    0|0
    • abi şaka mısınız bu nasıl zihniyet

• yönetici yok mu

0|0
    0|0
    • var besleriz diyo kendisi besliyo mama koyuyo

• Sen kimsin ya oldurecem falan diyo ben de sen gibilere ayar oluyorum seni nasil atacaz buralardan

0|4
    0|0
    • al birini vur ötekine

• Keşke kilolarinla barisik olduğun kadar kedilerde olsaydin da neyse gülmeye devam et sen

• kilolarım mı varmış vay be lskdlksd

• kedi dediğin evde beslenir zaten köpek mi o bahçede dursun

0|0
    0|0
  • Bizim alt kattaki horoz besliyodu küçük bahçeleri vardı işte babam bir gece evimizdeki bütün meyvelerle o horozu taşladı ertesi gün kestiler horozu sizde öyle yapın

0|0
    0|0
  • Beslenmez

0|0
    0|0
  • Bana.

0|0
    0|0
  • yönetici varsa gidip konuşabilirsin, yasak normalde.

0|0
    0|0
    • kendisi de besliyor beslerim sanane diyor

• annemde korkuyor konuşmaya gitti tartıştılar baya. beslerim diyor kadın. kapıyı bir açıyorum karşımda hayvan eve dalmaya çalışıyor falan. napıcağımı bilmiyorum

• kısasa kısas yapacaksın yapacak başka bir şeyin yok. Ya da polis çağıracaksın rahatsız oluyoruz diye

• Asdfg beslenmez

0|0
    0|0
  • Adam kendi evinde besliyorsa sana ne ki sana zararı yoksa

0|0
    0|0
  • Bizde besliyoruz bizi de şikayet et

0|0
    0|0
    • besliyo diye şikayet etmekten bahsetmiyorum türkçe konuşuyorum? anlamamakta ne kadar ısrarcısınız

• Bizde 'apartmanda' besliyoruz bizi de şikayet et

• ederim canım adres ver :d

• Ay bende nefret ederim

0|0
    0|0
  • Bir yere şikayet ediliyor mu ki?

0|0
    0|0
  • çok seviyorsa evine alsın apartmanda besleyemez

1|0
    0|0
  • Bence haklısın bende istemezdim şikayet et bence