Ne yapmak gerekir?

Birlikte toplanıp fotoğraf çekinen arkadaşlar görünce, düzenlenen etkinlikler görünce içim ciźzzzzzzz ediyor. Ortaokulda okul değiştirdiğim zamandan beri kaldı bende bu arkadaş yokluğu. Bilinçaltım hiç iyi durumda değil. Beni tanıyanlar sevecen iyi biri olduğumu söyler ama bende yerleşti bu. Üstelik 21 yaşındayım. Ya hep böyle mi kalacak?

0|1
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Kendini karamsarlığa sürükleme. Tabiki böyle olmayacak. Bak etrafında sevecen ve iyi biri olduğunu düşünen kişiler var. Birisine iyi insansın denilmesi en güzel iltifattır daha ne olsun. Daha 21 yaşındasın, bundan sonra daha sağlam arkadaşlıklar edinecek yaştasın. Veeee en önemlisi sende arkadaşlarınla fotoğraf çekinceksin :) Arkadaşlarınla olduğun ortamda sen fotoğraf çekinelim diye talepte bulunabilirsin, bu kötü bir şey değil. Bu şekilde başkalarını böyle görmenin hüznünden kurtulabilirsin. Hadi sıkma canını, gün gelir yalnız kalmak istediğin gün bile olur :)

1|0
    0|0
    • Insallah çok Sağolun. Bazen umutsuzluğa katılıyorum işte geçmiş kırgınlıklardan ötürü.

• :))

• Süper, gülebiliyorsun bak ne güzel :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayir kalmicsk

0|0
    0|0
  • Sosyallleşmediğin taktirde böyle kalıcak

0|0
    0|0
    • Işte onu diyorum sosyallesemeyecek miyim? Elimden bir şey de gelmiyor. Şimdi bir ortama girecem ondan sonra orada içimdeki kaygilar soğuk bir izlenim verdirecek biliyorum. Yakınlarımin yanında davrandığım gibi davranabilsem! Yemin ederim okul hayatı bir karanlık odaydi benim için

• Psikologla olcak şeyler değil bunlar herşey senin kafanda bitiyor öncelikle olumsuzluklardan kurtulman lazım mutlu değilsin seni mutlu yapıcak şeyleri yap ama öncelikle yaşadığın yerden bir arkadaş bul eski arkadaşlarından değil ama eğer kafa dengi birini bulursan gerisi gelir zaten

• Işte bulamıyorum olmuyor cozulmuyor

Yükleniyor...