İstanbul Anadolu Yakası'nda bilimkurgu filmlerine gidebileceğim arkadaş nereden bulabilirim?

Arkadaş çevrem bilimkurgu sevmiyor. Gerçekten bilimkurgu fantastik filmlere beraber gidebileceğim, kız ya da erkek (sadece) arkadaş arıyorum. Sinema hakkında sohbet edebilecek, kültürlü birisi.. Var mı? Varsa o kişiye mesaj atacağım.

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• bulursun kanka istanbuldan adam cok ama başka niyetle gelirler

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bilomkurgu degil ama sinema severim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bilim kurgu fantastik ve animasyon benim tarzım içinde yaratıcılık olmalı ;) en son kurtuluş günü 2 ve warcrafta gittim gecen hafta ama avrupa yakasındayım :)

1|0
    0|0
  • Yana yanada gidilebir , sanaldan anlasip bugun bufilmi izmeyelim bitince yorumlayim muhabbetide yapilabilir. reele dokmek icin acele etme once sanaldan bir muddet ayni filmi izleyin.
    Bilim kurguyu herkes sevmez ama harika filmler onerebilirim

1|0
    0|0
    • Aynen öyle bir arkadaş nereden bulabilirim acaba..

• Ben onu 2 kere izledim 😆

• İmdb'den bak. maze runner olması lazım

• Ciddiysen olabilir

0|0
    1|0
  • Ben sadece teknik kısmıyla ilgiliyim.

0|0
    0|0
  • sinemaya gidebiliriz, bilimkurgu uyar ama sinema uzerine oyle derin bir sohbet bekleme benden, ozel merak alanima girmiyor o yuzden eglenip guzel vakit gecirmek icin gidiyorum.

0|0
    0|0
  • Anadolu değil de, Avrupa yakası uyuyor.. Bir sen gelirsin, bir ben diyorsan benden okey. :D

0|0
    0|0
  • Üsküdarda Oturuyorum. Tür Farketmez Sinemaya Gidecek Arkadaş Arıyorum Yani Bir Seans Bilim Kurguya Girdiysek Bir Seans Da Korku Filmine Girmeliyiz Mesela :)

0|0
    0|0
  • sen ısmarlayacaksan olur kanks:)

0|0
    0|0
  • Buralarda kültür akacak az sonra :D

0|0
    0|0
  • erkekler bilimkurgu sever genelde. kızlar ne anlar. ve evet sevgili olur o kişi. just friend işi tutmaz

0|0
    0|0
  • Ben varım ama bilemedim şimdi şaşkınım :O

0|0
    0|0
  • şimdi gelirler :D

0|0
    0|0
  • kusura bakma avrupadayım. s

0|0
    0|0
  • Sen beni anlatmışsın