Ailemi ve insanlari affedemiyorum?

Babam abim beni çok yiprattilar dovduler. Psikolojim bozuktu zaten hastalığım onların yüzünden yerleşti. Artık dovmuyorlar ama ben affedemiyorum. Zaten zorla tesettüre de soktular. Babama sorsan çok mükemmel biri. Hayatımın diğer alanlarında da çok sanssizim. Evlenmek istiyorum ama evlenecegimi sanmıyorum. Hastayım çünkü. Ne yapacağım ben? Kendimi Afrikada ki biri kadar aciz hissediyorum. Tavsiye verir misiniz?

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Kendine gore bir hayat yolu çiz secexeğin bir işte çalış paran cebinde olsun gerektiğinde her seferinde babanlardan isteme diye. Ortamın olsun birlikte yapabileceğiniz bisyler olsun kafan dağılır zamanı geldiğinde sevgilin olur ama sevgilini doğru seç eğer sana göreyse evlen ve ailen olsun mutlu mesut yaşarsın

0|0
    0|0
    • Bunların hiç birini yapamam hastalığım nedeniyle. Bazen olumsuz duygularım çok yükseliyor ve cok agliyorum. Aglamami kimse çekmek istemiyor. Ortam aile is imkansız benim derdim de bu :(

• En iyi çözüm o aslında. Bir seyle mesgul olmaliyim. Eylul gelsin kursa baslayacagim. Teşekkür ederim.

• Rica ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Etme tabi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence de affetmemelisin.

0|0
    0|0
    • Bu yapıcı konuşmadan dolayi seni tebrik ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• hastalığın nedir? ki seninle evlenecek kişi ne olursa olsun seni sever. abinle babanı da affetmek için onlarla bu konu üzerine konuşabilirsin. derdini anlatabilirsin. affetmesen bile için bir nebze olsun rahatlayacaktır

0|0
    0|0
    • Sevmez. Psikolojik rahatsızlandı diye boşanan o kadar çok insan var ki! Terkedip gidiyorlar.

• bir psikoloğa falan görünsen aslında. Büyük ihtimalle ağlamaların daha çok regl dönemlerinde oluyodur, hormonlar falan. Ama eğer bu günlük yaşantını etkileyecek derecedeyse araştırarak iyi bir psikolog ya da psikiyatr bulabilirsin

• Gidiyorum ama fayda bulamadım :(

Yükleniyor...