EN SEVDİĞİNİZ ÜLKE NERESİDİR?

Benim için Kanada. Orada cidden eşitlik var, özgürlük var. Ayrıca insanları çok kültürlü. Eşcinsel evlilik yasal ve buna nefret duymak suç olarak kabul ediliyor. Yani mükemmel bir ülke.
Sizin en sevdiğiniz ülke neresi ve neden?

1|0
27|27

En İyi Erkek Görüşü

• Kanada insana insan olduğu için değer veriyor

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Irmağının akışına ölürüm TÜRKİYEM

1|1
    0|0
    • Hangi özelliğini seviyorsun? (Milli değerler açısından değil)

• İnsanlık diyorsunda Kanada' da insanı insan olduğu için seviyorlar. Din dil ırk ateistmii deistmiş hiç fark etmiyor eşcinselmiş hiç fark etmiyor. Hala insanlık hakkında aynı şeyi düşünüyor musun?

• Örf adet gelenekler töreler? Bunlar bizim gibi var mı? Evet bizim insanımız bu konuda biraz seçicidir ama bizde ahlak kuralları var. Ben eşcinselliğe karşıyım mesela. Karşıma çıksa insan yerine koyar konuşur saygı duyarım bu insan olarak hakkı. Ancak ahlak kurallarına aykırı olduğu için, toplumun ahlakını bozmaya yön verdiği için sevmek zorunda da değilim kabul etmek zorunda da değilim. Ateisti satanisti bilmem neyi aynı şekilde. İnsanlık hoşgörü ile birbiriyle konuşabilmek yardımlaşabilmektir. Her önüne genel fikirlere sapıklığe kendi kuralların kadar değer vermek değildir. İnsan olmak kendi sınırları iyi ve kötüyü ahlakı çevreni dikkate almak bunları korumaktır. Yoksa neyleyim ben ahlakı bozulmuş ülkeyi.

Erkekler Ne Diyor 26

Kızlar Ne Diyor 26

Yükleniyor...