Uzun süredir konuşmadığınız biri sizi sosyal medya hesabından neden siler?

Gerçekten merak etmekteyim :) aramızda hiçbir konuşma geçmemiş kötü bir davranışım olmamış bir gün merak edip bakıyorum ve arkadaşlıktan silmiş :D bu insanların derdi ne :) bir değil iki değil :) fotoğraflarını beğenmedim diye mi acaba ahaha :D neyse sizce sebebi ne olabilir?

1|1
20|13

En İyi Erkek Görüşü

• Konuşmadığın için olabilir mi? Silince fark edilmeyeceğini düşünmesi de olabilir. Uzun süre boyunca konuşmadığım kişileri bende siliyorum. Arada bir şey olmadığı için, yabancılaştığı için, selamsız geçtiği için, muhabbetini bilmediğim için, samimi bir muhabbet etmediğimiz için de silebilirim. Sen seç hangisi kafana yatarsa :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende öyle yapiyorum ve yapma nedenimde zaten konusmuyoruz etmiyoruz bos yere durmasina gerek yok sil gitsin silsemde fark etmez :D

1|0
    0|0
    • farkettim ama ahaha :D bir zamanlar iyi arkadaştık gelip kendi konuşsaymış silmek yerine :D neyse :)

• hmm ama senin belli bir nedeni varmış nedensizce yapılan bir silişten bahsediyorum ben :)

• önceki yazdigimdan ibarettir oda bence

Erkekler Ne Diyor 12

• bende silerim,
    gereksiz boş yer kaplamasın diye.

2|0
    0|0
  • sıkılmstr

1|0
    0|0
  • gereksiz görmüştür.

2|0
    0|0
  • Fuzuli görmüştür
    insanların işlerine yaramıyorsan kalabalıksındır

2|0
    0|0
  • burası ıcın de gecerlı oluyor o , sebebı sanırım faydalanamamak

1|0
    0|0
  • Beğenmediğin için olabilir bazıların bu konuda psikolojik desteğe ihtiyacı var.

1|0
    0|0
  • Ne düşündüğünü bilemeyiz çok saçma bence

1|0
    0|0
  • Artık umrunda olmadığını gösterir

1|0
    0|0
  • Konusmadigin icin aranizda bir bag duygusal bag olmadigi icin senden verim alamadigi icin

2|0
    0|0
  • Sevgilisi olmustur kiskanip silmistir

1|0
    0|0
  • Gereksizsin...

1|0
    0|0
  • Psikolojisi bozuktur belki

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Bilmiyorum takma kafana kendi kaybeder

2|0
    0|0
  • Gerek yok artık buna demiştir.

2|0
    0|0
  • Kesin hal hatır sormadın diyedir😂 aman salla o sorsun ama insanlar bencil işte mesaj atıp konuşmayacak kadar

1|0
    0|0
  • E bisi yapmadan öyle suruyosa bende rahatsiz olup silerimki geregini duymuyosn yani niye kalsn ki diosn

2|0
    0|0
    • belki ileride bir şey olur işin düşer görüşmek istersin ne bileyim neyse o böyle düşünmüyor sanırım

• 😂😂😂 sen hoslaniyon mu ki

• Gereksiz oldugunu düşünmüş

2|0
    0|0
  • cani ister siler neden arama

2|0
    0|0
  • Yeni manita yapmıştır 😀

1|0
    0|0
  • Haklı olarak silmiş, bende siliyorum sonuçta boş boş durması anlamsız geliyor

2|0
    0|0
  • Bende siliyorum gerek yok çünkü boş boş durmasıns

2|0
    0|0
  • sorunun icinde kendi cevabini vermissin be kuzu

1|0
    0|0
    • fotoğraflarını beğenmedim diye yani :) yine de belki daha mantıklı bir sebebi vardır diye sorayım dedim :)

• Uzun zamandır konuşmadığımız için olabilri.😂

1|0
    0|0
  • Konuşmadığımız içindir :D

1|0
    0|0
  • Konuştuğu halde engelleyen var. Gerizekalılar işte.

1|0
    0|0
  • Belki kızmıştır , hayatındaki boş insanları yer kaplayanları silmek istemiştir benim gibi.

1|0
    0|0
    • kızacak bir şey yapmadım işte işin garip kısmı :)

• açıkçası bir zamanlar iyi arkadaşımdı sonra farklı şehire taşınmak zorunda kaldı şaşırdım sadece :) normalde bu kadar hassas biri değilim :)

• Yanlış tahmin ettim ilk defa 😃 👎

• Hakkinda birsey duymus olabilir ya da dedigin gibi

1|0
    0|0
    • başkalarından duyduklarıyla hareket edip bana gelip bir şey demeyecekse bir şey kaybetmemişim o zaman :D

• Kıskandığından olabilir bence. Bu kişi kız mı erkek mi

1|0
    0|0
  • Dotleri kalkiyo 😂😂

1|0
    0|0
  • Konuşmadıgınz için gereksız gormuştur. Karşı cins ise sevgılısı sildirmiştir

1|0
    0|0
  • Yer kaplamışsın

1|0
    0|0
Yükleniyor...