Evrim neden diretiliyor sizce?

Evrim bir teori yani ispatlanmamış bilimsel bir görüş hiçbirzaman ispatlanamayacakta bu kesin ancak neden diretildiği konusu muamma sizce neden diretiliyor küresel olarak bir baskı dahi oluşmuş durumda?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Evrim ıspatlanmıştır.. Ispatı olmayan şey ise dinsel olgulardır.. Ne kadar meraklısınız gerçekleri çarpıtmaya? Aynen akp parti gibisiniz.

0|0
    0|0
    • İspatlarmisin bana evrimi neden teori peki neden evrim kuralı denilmiyor cehalet gercekten uluslararasi boyutta

• İnanmak bilmekten her zaman çok daha kolaydır.. Çoğu insan hep kolay yolu seçerler..

• Sen yaratıcının olmadığına bense olduguna inanıyoruz sen olmadığını bense olduğunu kesin kez ispat edemeyiz ancak his dedikleri şeyde bilimseldir bir kutunun içinde ne olduğunu %80 dogru hisseden insanlar tanıdım Kuranda zaman görellidir yani izafidir bunu gören ateist bilim adamlari dusunurler hepsi Hz. muhammed (s. a. v) ı dünyanın en zeki insanı ilan ettiler bilim donup kaldığında başka şekilde öper eli

Kızlar Ne Diyor 1

• Başka bir teori yok da ondan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bu gün bilimsel olarak kanıtlanmış bir çok şey zamanında teoriydi hatta einstein'in kütle çekim teorisi çok yakın bir zamanda kanıtlandı evrimde fazlasıyla kanıt var çevrendeki herşeyle akraba olman bunun en büyük kanıtı ayrıyetten doğal ve yapay seçilim diye birşey var bunu biz bile izleyip gözlemleyebiliyoruz.

siz takipte kalın bilim ve teknoloji ilerledikçe cevapsız hiç bir soru kalmayacak.

0|0
    0|0
    • Mikro makro bilmem ne birsuru tartisma olacak emin ol hepsini geçtim asla bir ara form kalintisi bulunmayacak ve ispatlanamayacak

• bu tür konuşmaları hemen hemen her gün yapıyorum ve verdiğim makaleleri ya okumuyorlar ya da okuduklarından anlamıyorlar makaleyi "ee yanii ehe ehe" diyip yine sulandıyolar. o yüzden tek tek yazıp 1000 karakteri aşacağıma direk derleme link verdim ister kabul et ister etme.
      Evrim ilk canlılığın nasıl başladığı ile ilgilenmez sadece canlıların nasıll geliştikleri ile ilgilenir.
      dinin bu konuya verdiği cevabı da biliyoruz biraz toprak biraz biraz kaburga kemiği sonrası elmalı yılanlı. ha tabi bu çok mantıklı kesinle!

• Din savunuculugu yapmiyorum soru evrimi neden diretiyorlardı sen evrimi kural diye direttin evrim kural degil kural diyen yayın organı yazar her kimse yalan

• Bu dunyada koca bir toprak parcasi inege tapiyor birak evrimde oyle kafasina gore takilsin.

0|0
    0|0
  • diretiliyor ne ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...