Günaydın Arkadaşlar Bayramda SAMSUN Nasıl olur?

Bayram tatilini Samsun Atakumda geçirmeyi planlıyorum plajı felan nasıl nereleri tavsiye edersiniz gezmek eğlenmek denize girmek için vs? Çorumdan Geleceğim

Güncellemeler:
LLLLLLLLL

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Tehlikelidir oranın denizi. Boğulan çok olur. Baruthanede denize girme. Atakumda gir ama açılma, özellikle dalgalıysa. Kum çeker, denizin dibinde girdaplar oluşur ve akıntı vardır anlamazsın. Ben çocuktum her yıl boğulan olurdu, özellikle misafirler bilmedikleri için.
    He bakarsan yüzmeyi atakumda öğrendim o ayrı :d

0|1
    0|0
    • :D baruthane dediğin yer neresi ben kampüs tarafında olacağım muhtemelen orası ne diye geçiyordu unuttum kumpelit mi çakalpelit mi öyle bişeydi :D :D çok falza derine gidemem zatende cesaret edemem sonuçta karadeniz :D

• Pelitköy var oralarda, ben sanırım oralarda pek yüzmedim ya sen yine de açılma :d

• hah pelitköyde olabilir :D :D yok yok açılmam izmirin denizi gibi olsa açılırdımda karadeniz karartır adamın hayatını valla :D :D

En İyi Erkek Görüşü

• 3 Yıl Kaldım Atakumda Hayatımda Daha Berbat Deniz Görmedim. Yosunu Pisliği Eksik Olmaz. Girmen İçin 10 Dakka Boyunca Yosunlarla Savaşman Lazım. Ayrıca Kırolarını Saymıyorum.

0|1
    0|0
    • öyle demeyeydin iyiydi yakın diye orayı tercih ettik bilsem sinoba giderdim

• Valla ben hayattan bezmiştim açıkçası. Sürekli kum kayması pisligi vs. Gidince anlarsın zaten.

• saol kardeşim bakalım artık rezerve ettik yapacak bişey yok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...