İnsanlar size güvenir mi?

İnsanlar size güvenir mi? Güvenilir birisi misiniz? Yoksa ne yaparsanız yapın çevrenizdekiler size güvenmez mi?

0|1
19|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Güvenilir biriyim.

0|1
    0|0
  • Güvenirler..

0|1
    0|0
  • Evet. O konuda şanslıyım.

0|1
    0|0
  • Evet genelde tüm sırlarını bana söylerler.

0|1
    0|0
  • Güvenirler

0|1
    0|0
  • Güvenilirimdir

0|1
    0|0
  • Güvenir.

0|1
    0|0
  • Bazen insanların güvenini boşa çıkardığımı görüyorum ve bu çok canımı sıkıyor

0|1
    0|0
  • evet herkes

0|1
    0|0
  • Güvenmez yazan bir insan çıkmaz şurada, bu sitedekilerin hepsi ultra güvenilir

0|1
    0|0
  • Tabiki

0|1
    0|0
  • Güvenirler

0|1
    0|0
  • Güvenilir biriyim. Ama insanlara güvenemiyorum.

0|1
    0|0
  • bazen güvenilir bazen de değilimdir :)

0|1
    0|0
  • Guvemiyorlarsa da onlarin sorunu

0|1
    0|0
  • Herkes bana güveniyorum test yaptım güvenilir çiktim

0|1
    0|0
  • hyr😐

0|1
    0|0
  • Güvenirler. Söyleneni saklamak zorundayım zaten :

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bazı şeylerde güvenirler bazı şeylerde güvenmezler baz tanıdıklarım en yakınımdaki güvenmez bazı en uzaktaki güvenir bazı en yakınımlarım bana çok güvenir bazı en uzaktakiler güvenmez durum karışık bazen insanlar yıllarcavakit geçirdigi insanlarıda tanımıyorlar ama gel gör seni ilk defa gören bazıları sana çok güveniyor bir kitapçıga gitmiştim kitab bakıyordum baya önce oranın sahibi orda çıkmıştı uzun süre gelmedi beni tanımıyorda açıkçası korktum çünkü o dükkanın sahibi çıkarken dükkanda tek ben varken çıktıgı için dışardan başka biri gelse çalsa gizlice beni suçlayacagından korktum onun için bir tür güvenlik görevlisi gibi davrandım sahibi dükkanda yokken gelen müşterilere gizlice birşey çalmasın diye iyi gözlemlerdim kasaya yaklaştırmazdım sahibi geldi meğerse yiyecek birşey almaya gitmiş ben ona niye dükkanı tanımadıgın ilk defa gördügün bir adama bırakıp gidiyorsun bana şunu dedi ben insan sarrafıyım bana kişilerin kimin güvenilir kimin güvenilmez oldugunu çözebiliyorum dedi sende aldıgım izlenim sen güvenilir birisin senimüşteriler geldiginde ilgilenebilirdin kasayı açıp para koyup ya da müşterilerden arta kalan paralarını kasadan verebilirdin sana kasayıda teslim ederim

0|1
    0|0
  • Genelde güvenirler

0|1
    0|0
  • Evet her konuda

0|1
    0|0
  • Herkes güvenir

Güven timsali bir insanım çok güvenilir.

0|1
    0|0
  • Herkes evet diyecek, peki bu kadar yalanları tek ben mi söylüyorum...

0|1
    0|0
  • Güvenir

0|1
    0|0
  • birine güvebmek için illakı onu tanımak gerekir.

0|1
    0|0
  • Çoğunlukla bana güvenirler. Ama ben kimseye güvenmem

0|1
    0|0
  • Evet, güvenilir biriyim

0|1
    0|0
  • Güven verdikten sonra neden olmasın ki

0|1
    0|0
  • Insanlara bağlı güvenende var güvenmeyende yanı herkes kendini yansıtır bu konuda

0|1
    0|0
  • Bak yalan yok herkes güveniyor. Sevgilim güvenmiyordu sadece oda 3 hafta önce bitti

0|1
    0|0
  • Herkes güvenir ama kimse sevmez

0|1
    0|0
Yükleniyor...