Kuzenimin dengesizliği?

Kuzenimle aynı yaştan aynı cinsiyetteniz. Küçüklüğümüzde öyle çok samimi değildik tatillerden tatillere görüşürdük aramızda iyiydi. Geçen sene ikimizden üniversite sınavına girmiştik ben ondan daha kötü bir liseye gittiğim halde ben ondan daha iyi bir sıralama yapmıştım. Bu sınavdan sonra bir bana karşı tavırları değişti. 2-3 günlüğüne kalmaya gelmişti bizim eve bana karşı muhalefet olmalar, alttan alta laf sokmalar misafir diye ağzımı açmadım -ki ben sustukça daha da zıvanadan çıktı- şimdi de gelmiş benimle samimi olmaya çalışıyor sizce niye bana karşı böyle dengesiz davranıyor?

0|0
11|4

En İyi Erkek Görüşü

• sana karşı duygusal bişiler hissetmeye başlamış olabilir..

0|0
    0|0
    • eşcinsel değil

• evet

• o zaman ergenlik zırvaları onunkisi

En İyi Kız Görüşü

• ailesi s ennle onu kıyaslamış oda senden soğumuş şimdide pişman

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kıskanıyor işte birde sizinkiler kazandı filan dedilerse o senin düşmanın bence fazla diyolog kurmamalısın açığa çıkartır sırlarını

0|0
    0|0
  • Oha allah sabir versin

0|0
    0|0
  • baya dengesizmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Aynı şeyi üniversite sınavından sonra halam bana yaptı. Ben normal liseye gidiyordum onun kızı koleje gidiyordu ben kazandım kuzenim üniversiteyi kazanamayınca hırsından kudurdu kaç ay konuşmadı benimle 😁😁😁

1|0
    0|0
    • Yengem biraz fitne kadındır acaba o mu doldurdu bana karşı diye düşünüyorum kadınında bana karşı hiç kötü davranmadı.

• Bak o kazandı sen kazanamadın. Onun kadar olamadın. Hangi okuldan mezun ama bak nasıl yaptı. Sen gez daha falan gibi konuşmalar yaptıysa kuzende sana tavır almıştır

• Elem tere fiş kem gözlere şiş

1|0
    0|0
  • Yakınlaşmaaa

0|0
    0|0
  • Kıskanıyo işte salla

0|0
    0|0
  • Yani neyi kanıtlamaya calisiyosun. Anlayamiyormusun neden yaptığını.

0|0
    0|0
    • Bir şey kanıtlamaya çalıştığım yok. Ben bir kişiye nedensizce kötü davranıp sonrada hiçbir şey olmamış gibi devam etmediğim için anlayamıyorum.

• O zaman ben açıklayayım. Kiskanmis seni. Çok yakın plmamani öneririm. Hele kendinle ilgili hiçbir açık verme.

• Zaaflarını öğrenip dağıtmayı planlıyor geldi başıma amaan uzakdur

0|0
    0|0
    • Ben bu yaşananlardan sonra mesafe koydum ama dengesiz sanki uzun yıllardır çok samimiymişiz gibi davranıyor

• Yok gibi davran

• Ağzının payını verseydin

0|0
    0|0
  • Kuzenler öyledir idare et

0|0
    0|0
  • Fesat fesat böyle düşünen insanı takma ne hali varsa görsün meraba meraba ol

0|0
    0|0
  • Seni kıskanmış resmen konuşma bidaha

0|0
    0|0
    • Yarın bayram nedeniyle maalesef karşılaşacağız ben o yokmuş gibi davranıp muhattap olmayacağım onunla

• Aaaa doğru neyse muhattap olmamaya çaliş

Yükleniyor...