Suriyelilere Türk vatandaşlığı verilsin mi verilmesin mi, Niçin?

Ne olmasini istersiniz, neler yapilmalı, vatanini savunmadan kaçan sizce bize de hainlik yapip kaçar ya da saf değişir mi?

Güncellemeler:
10-15 sene sonra mecliste suriyeli demokratlar partiside kurulur bu gidişle. Bizde Canakkalede savastik derler
Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Tabi ki verilmesin. Şimdi bile gitsinler istiyoruz o zaman temelli mi kalacaklar!

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Cidden müslüman kardeşlerimiz tamam mecburiyetten kalıolar , kalsınlar bir süre daha ama vatandaşlık verilmesinin bir anlamı yok yeterince hakka sahipken bana mantıksız geliyo.

0|1
    0|0
  • Verilmesin.

0|1
    0|0
  • Ben istemem TÜRK olmak kolay degil

0|1
    0|0
  • Bence bu bize yapılmıs bir hakaret. Mülteci konumunda oldukları halde hala ürüyorlar. Vatandaşlık vermek demek 50-60yıl sonra bu araplar ayaklanır demektir.

0|1
    0|0
    • Buurasida suriye bolgesi diyecekleri gun gelebilir
      . cunku senede 60 bine yakin cocuklari oluyor o 3 milyon kisinin. Zaten tr se dogunca otomatik tr vatandasi sayılıyor. Meclisimizde parti bile kurabilirler

• Başımızdaki 1oy için ne durumlara düştü yazık. Milletimizin haline yazık. Dünyanın hic bir yerinde bunun mantıklı bir açıklaması yok. Çalışma izni verildi insanlar esti gürledi simdi herkes susuyor, vatandaşlık verilince insanlar esicek gürlicek yine susacaklar. Ve bu insanlar ülkelerine dönmicekler en acı yanı. Asimile olmaya kaynasmaya basladılar bile.

• Verilmesin üstüne defolup gitsinler bu ülkeden.

0|1
    0|0
  • Canları cehenneme... soyu bozuk satıcı ırk!!! Defolup gitsinler!!!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayirlisi olsun. İnsan kişilikli falan iseler verilsin ben tanimam etmem. Yok kürtler gibi ileride özerklik falan isteyeceklerse verilmesin

0|1
    0|0
  • Verilmesin Arkadaş. Kendi İnsanlarımızı Doyuramıyoruz Bide Bu Sefiller Çıktı Başımıza. Gidip Ülkeleri İçin Savaşsınlar Karı Gibi Kaçmak Neymiş.

0|1
    0|0
  • Bende bir dal abd vatandaşlığı alabilir miyim? Diyesim geldi

0|1
    0|0
  • Bir akpli olarak bu duruma karşıyım. Kendi insanımız onca yoksulluk yaşarken kısaca sorunlarımızı halletmeden sorun arıyoruz kendi başımıza.

0|1
    0|0
  • Verilmesin
    DEFOLSUNLAR... !

0|1
    0|0
  • asla verilmesin!!! asla!!!

0|1
    0|0
  • Hayır tabikide baska ülkeler oturum izni dahi vermiyorken biz vatandaslık, peki neden Türkiyenin nufusu zaten çok fazla, bunun altında baska amaç var, hani ülkelerine döneceklerdi hani geciciydi, neden ülkelerinde mücadele etmiyorlar, bizim insanımız emperyal güçlere karsı coluk cıcuk kurtuluş mücadelesi verdi bunun için mi

0|0
    0|0
  • hayır nefrete derim araplardan

0|0
    0|0
  • verilsin :D

0|0
    0|0
  • Gelecekte bu ülkede yaşama planı yapan insanlara üzülüyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...