Hayalinizdeki karşı cinsi yazarmısınız?

Ne gibi özellikler dökülün bakayım 😀

2|1
23|74

En İyi Erkek Görüşü

• Çok güzel olmaz kıskanırım
    Fenerli olmasın kavga edebiliriz
    Benle aynı kafada (benim kafa çok değişiktir sjsjjs)
    Şimdilik bu kadar kanka

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 73

• olgun düşünceli olmalı , ciddiyetli davranmalı , empati kurabilen ikili ilşkileri iyi olmalı , anlayışlı saygılı davranmasını bilen , samimi içinden geldiği gibi konuşan , manevi duyguları kuvvetli , güçlü ve zeki biri... fiziksel olarak bir beklentim yok.. ben sevdiğimi güzel bulurum zaten...

0|0
    0|0
  • Asalete bakarım. Çirkin-güzel bunlara inanmam ben. Eğer bir kişi davranışıyla, konuşmasıyla ve duruşuyla asaleti varsa işte ben onu gözüme alırım.

0|0
    0|0
  • Her seyden önce iffetli olsun. samimi biri olsun. İci dışı bir olsun. Saygılı olsun. Mutlu olduğunu bana hissettirsin. Güzellik tabi istenilir ama o kadar da onemli değil aslında. Ailesi de önemli. Benim boyum 1.81 . boy konusunda aramızda ucurum olmasa daha güzel olur. Karşı cinsle pek samimiyeti bulunmasın. Utangaç olsun. biraz da kültürlü olsun. Çok mu şey istedim :/

0|0
    0|0
  • Camila davalos

0|0
    0|0
  • Kıvırcık saçlı zeytin gözlü düzgün burunlu 1.75 boy 65 kg

0|0
    0|0
  • Offside ı bilsin yeter. Sende aydınlattın birçok karşı cinsi. Offside ne anlatıverdin. Hayalimi değiştirmem gerekiyor artık :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • hayalimdeki @Sevimli_Hayalet

1|0
    0|0
  • Bundan istiyorum, daha güzelini.

http://i.hizliresim.com/v47ZpA.jpg

0|0
    0|0
    • Döver bu 😀

• Ben zaten cadı kızlardan hoşlanırım. Koyun gibi kızlardan hiç hoşlanmam. Kadın dediğin kedi misali, işine gelmediğinde tırnaklarını çıkaracak. 😈

• Hayal bile kuramıyorum

0|0
    0|0
  • . Anlayışlı. itaakar. edepli, saygılı, dürüst, Güzel, temiz , ahlaklı, bakımlı, samimi, sosyal böyle biri işte.

0|0
    0|0
  • Hayalimde biri yok. Ne çıkarsa bahtımıza artık.

0|1
    0|0
  • Dürüst anlayışlı sadakatli ve onu hergün ilk sevdiğim gün kadar sevmek istediğim bir karşı cins istiyorum, umuyorum, bekliyorum.

0|0
    0|0
  • 160/170 boylarinda esmer ya da kumral. balik etliden az daha zayif. sporci ya da sanatçı bir kişiliği olan dövmeli piercing li biri olsun.
    varsa oyle biri burdayim ben :)

0|0
    0|0
  • edepli, ahlaklı, imanlı, namuslu (bacak arasında olan) oldukdan sonra dış görünümünün bir önemi yok güzel fizik geçici güzel ahlak kalıcı.

0|0
    0|0
  • Yazamam

0|0
    0|0
  • Aklımdaki gibi biri yok..
    Defalarca yazdım ve öyle birinç bulursan bize de şeyap dediler.

0|0
    0|0
  • Belki sarışın belki kumral , sakin bir duruşu olmalı kiz gibi kiz olmali :) ve spor ayakkabi giysin. One oyle babet felan iğrenç be :)

0|0
    0|0
  • esmer, düz uzun ve siyah saçlı, 170 civarı boy, kara kaşlı, kara gözlü balık etli bir hatun. hayal dünyası işte...

0|0
    0|0
  • Bitter olmayan çikolata ten menekşe gözler 180 boy kıvırcık uzun saç.

0|0
    0|0
  • Görsel olarak yaklaşık fotoğrafındaki gibi birşey. Karakter olarak sadık, zeki, edepli, kültürlü, mutfakta becerikli ve her gece başı ağrımayan biri :D

0|0
    0|0
  • bu dunyadan degil :D

0|0
    0|0
  • minyon kısa saçlı (mavi renk tercihim ) güzel yüzlü renkli gözlü , eğlenceli ve dar görüşlü olmayan bir kız

0|0
    0|0
  • İki bacağı kolu uzun saclari , sarışın yeşil gözlü , ve gözlüklü olsun yeter ama bana bakmaz neyse boşver 😐😴

0|0
    0|0
  • Rus olsun taş olsun...

0|0
    0|0
  • Bilmem düşünmedim

0|0
    0|0
  • Benden biraz kisa olsun. Efendi agir basli olsun. Ama yeri geldiginde benimle cocuklasabilsin. Dizlerine uzanabileyim onun. Saclarimla oynasin. Kokusunu benden esirgemesin. Makyaj yapmasin.

0|0
    0|0
  • öyle ilişki yaşamamış olsun deme hakkım yok çünkü bende yaşadım. deli dolu olsun gezmeyi sevsin komik olsun

0|0
    0|0
  • Akilli, zevkli, orta guzellikte, yardimsever, sahiplenen, kiskanc, tutumlu.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    43

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 22

• Listem bile var telefonun not bölümünde 😄

Böyle biriyle evlen:

Adam olması 1
    Aklının uçkurunda olmaması 2
    Sadık olması 3
    Karakterli olması 4
    Kitap okuması 5
    Zeki, farklı ve sorgulayan olması 6

1|0
    0|0
  • Eski sevgilim.

0|0
    0|0
  • Sevgilimden memnunum. Umarım paranin nasıl harcanacagini bilir. Ailemde bu sıkıntıyı yaşadığım için dikkat ettiğim bir konu. Az olsun çok olsun önemli değil nasıl harcayacagini bilsin isini bilsin nerde erkeklik yapacağını bilsin

0|0
    0|0
  • Ah ah yazsam uzun olur 😪

0|0
    0|0
  • Sadece erkeksi bir adam olsun yeter

0|0
    0|0
  • Sadık, eğlenceli

0|0
    0|0
  • Anlayışlı, gerçekten değer veren, dinleyip iletişim kurmayı becerebilen, beni sevip sahiplenicek ve psikolojisi düzgün biri😊

0|0
    0|0
  • Karekter karekter karekter

0|2
    0|0
  • Erkekler icin nefes alması yetmiyor muydu :D

0|0
    0|0
  • Sakin, sadık olsun güven versin temiz olsun vicdanı olsun yeter ya :) cok sey istemiyorum bence

0|0
    0|0
  • beni kendine hayran bırakacak kadar zeki olsun , yerini bilsin kafi.

0|0
    0|0
  • Beyniyle hareket edebilen birisi😒

0|0
    0|0
  • Adam olan

0|0
    0|0
  • Şerefsiz olmasın

1|0
    0|0
  • Normal insan olsun yeter

0|0
    0|0
  • mutevazi, sapik olmayan, yakışıklı, zeki, anlayışlı, kibar , uzun boylu vb :D

0|0
    0|0
  • Mavi gözlü uzun boylu küçük burunlu kaslı olsa yeter benim için.

0|0
    0|0
  • Yazarsam işin bir espirisi kalmaz

0|0
    0|0
  • Adam olsun az da yakışıklı olsun yeter

0|0
    0|0
    • Seni birine benzetiyorlarmi?

• Ben kimseye benzetmiyolar @Emir101

• Adamlıkla erkekliği birbirine karıştırdığınız için bugün ortalık bu kadar pis. Her erkek Adam değildir, bilmiyodun baak öğrendin bugün @Elındalıs

• Hayalimdeki karşı cins belli de, neyse bişver

0|0
    0|0
  • Hayalimde karşı cins yok;(

0|0
    0|0
  • Sevgisi gerçek olsun yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...